Do kín prichádza Brightburn a s ním nový žáner – superhrdinský horor! Ako by vyzeral ako komiks?

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Vizionársky filmár James Gunn prichádza do kín s jedinečným superhrdinským hororom Brightburn. Spolu s ním predstavila spoločnosť Screen Gems aj fanartovú súťaž o najlepší fan poster k filmu. Vyjadri sa, ktorý sa ti páči najviac a vyhraj exkluzívne hororové ceny!

Čo by sa stalo, keby sa z dieťaťa, ktorého vesmírna loď havarovala na Zemi, nestal superhrdina, ale niečo oveľa horšie? O tom je nový horor Brightburn, ktorý do našich kín príde už tento týždeň. Zaujímavá myšlienka vznikla v hlave talentovaného Jamesa Gunna, ktorý má na svedomí kultových Strážcov Galaxie či horor Slimák.

Za scenárom stoja jeho brat a bratranec Mark a Brian Gunnovci. Brian Gunn: Uvedomili sme si, že existuje veľa superschopností, ktoré by mohli byť v nesprávnych rukách úplne hrozné. Lietanie môže byť skutočne strašidelné. Laserové oči démonické. Supersila hrôzostrašná. Stačí ich využiť na niečo iné ako na záchranu sveta a ľahko sa môžu stať nástrojom skazy.”

SÚŤAŽ O NAJLEPŠÍ FANART POSTER

Brightburn prepája dva žánre, ktoré predtým nikdy nikto neprepojil – horor a superhrdinský film. Inšpirácia komiksami o Supermanovi je jasná, a aj preto vznikla celosvetová súťaž o najlepší fanmade poster k filmu. Pozrite si niekoľko z tých najlepších ilustrácii, ktoré do contestu prihlásili ilustrátori a fanúšikovia z celého sveta.

Ktorý z nich sa vám páči najviac? Spoločnosť ITAFILM, ktorá film Brightburn na Slovensku distriibuuje, pre vás pripravila aj súťaž o skvelé hororové ceny. Súťaž nájdeš na linku nižšie.

LINK NA SÚŤAŽ: http://bit.ly/2VsD7WU

Nenechajte si ujsť horor Brightburn v kine už od 16. mája 2019. Na vašich plátnach ho uvedie spoločnosť Itafilm.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -