John Wick mieri do Fortnite s novým skinom, zbraňou a eventom!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 23 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

V milovanej a zároveň nenávidenej hre Fortnite sa za posledné týždne dejú zaujímavé veci! Pred mesiacom sme sa dočkali veľkého eventu ku filmu Avengers: Endgame, ktorý očividne neovládol iba kiná. Neskôr sme prišli o ikonickú lokáciu s názvom Tilted Towers, o ktorej deštrukciu sa postaral výbuch sopky.

Trailer na film John Wick 3: Parabellum

Nakoniec sme sa dočkali spustenia Season 9, ktorá je zameraná na futuristickú tematiku. Tilted Towers nahradili Neo Tilted, zatiaľ čo sa z Retail Row stal Mega Hall. Najnovšie informácie nám však hovoria, že do hry Fortnite mieri ďalší skin, nová zbraň a dokonca aj samotný event! Presnejšie sa jedná o nedobrovoľný únik informácií

Fortnite
Zdroj: variety.com

John Wick mieri do Fortnite

Herní vývojári z Epic Games si pravdepodobne nedokážu strážiť svoje tajomstvá. Rôzni „zberači dát“ totižto zistili, že sa do hry blíži nájomný zabijak John Wick. Hráči veľmi dobre vedia, že od Season 3 sa v hre nachádza outfit The Reaper, ktorý sa nápadne podobá na Johna Wicka a všetci mu tak aj začali hovoriť.

Tentokrát však do hry prichádza skin ozajstného zabijaka, ktorého poznáme z filmov. Tešiť sa môžeme na regulárnu verziu, ale aj takzvaný „Damage Variant„, v ktorom Jonathan schytal pár guliek do tela. Okrem skinov a útočnej pušky príde aj event „John Wick’s Bounty„, v ktorom budeme plniť rôzne výzvy.

Fortnite
Zdroj: playcrazygame.com

V tejto výzve sa z vás stanú nájomní zabijaci a budete musieť loviť ostatných hráčov pre získanie cenných zlatých mincí. Spĺňaním výziev, zbieraním zlatých mincí a výhrami hier Wick’s Bounty budete získavať XP body, za ktoré budete odmenení zatiaľ neznámymi odmenami.

V dátach hry sa dokonca spomína aj Continental, ktorý vo filmoch slúži ako hotel pre zabijakov. Myslíte, že sa aj on objaví na mape? Každopádne, novej aktualizácie by sme sa mali dočkať už čoskoro. Film John Wick 3: Parabellum totižto už dnes premiéruje v slovenských kinách! Pokiaľ si o ňom chcete prečítať viac, určite klikajte na tento odkaz.

Fortnite
Zdroj: twitter.com
Fortnite
Zdroj: twitter.com

Mohlo by vás zaujímať: John Wick KVÍZ

Tak čo, plánujete tento víkend zájsť do kina na tretieho Johna Wicka? Tešíte sa na jeho vlastný event vo Fortnite?

Zdroj: pcgamer.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -