Slovákov v kinách pobláznila. Provokatívna česká komédia je konečne online

Nenechajte si ujsť

Česká komédia je online

Úspešná česká komédia Jedeme na teambuilding, na ktorú na začiatku roka húfne chodili do kina aj Slováci, dorazila na streamovaciu službu. Diváci si ju môžu pozrieť na Netflixe od 28. marca 2024.

Jedeme na teambuilding do kín dorazil krátko po novom roku a išlo o veľký hit. Komédia režisérky Zuzany Mariankovovej sa rýchlo usadila na čele návštevnosti a za necelé dva mesiace ju v Česku a na Slovensku videlo takmer pol milióna divákov. O veľkom diváckom záujme svedčí aj skutočnosť, že film sa ešte aj tri mesiace po premiére stále premietal vo vybraných kinách.

Česká komédia si teraz našla domov aj v online priestore a už ju ponúka aj Netflix. Streamovacia služba číslo jeden Jedeme na teambuilding do ponuky uviedla pred veľkonočnými sviatkami, vo štvrtok 28. marca. Odkúpenie vysielacích práv zo strany Netflixu neprichádza ako prekvapenie, platforma filmy z českej a slovenskej produkcie ponúka pravidelne.

Ambiciózneho korporátneho zamestnanca Aleša (Jakub Prachař) jeho narcistický šéf (Alexander Bárta) namiesto povýšenia preloží na najhoršie oddelenie – do call centra. Tam veľmi rýchlo musí prísť na to, ako spolu s trafenou konšpirátorkou Marcelou (Peťa Polnišová), neurotickým nihilistom Michalom (Vojta Kotek), vzorňáčkou Jitkou (Anna Polívková) a ďalšími bizarnými kolegami vytvoriť zohranú partiu. Len tak môže počas teambuildingového víkendu poraziť bývalých kolegov, zachrániť svoje nové oddelenie pred zrušením a hlavne nájsť stratenú sebaúctu

Momentálne na Netflixe boduje ďalší český film

Očakáva sa, že Netflix do ponuky pridá aj slovenský film Vojna policajtov, ktorý v kinách na Slovensku rovnako vzbudil veľký divácky záujem. Potvrdzujú to aj experti v našom rozhovore, ktorí hovoria, že záujem Slovákov a Čechov o lokálne snímky po skončení pandémie zaznamenáva dynamický nárast.

Jedeme na teambuilding je v krátkom čase už druhý veľký film z Česka, ktorý Netflix pridal do knižnice. Iba nedávno služba do ponuky zaradila aj snímku Jej telo, ktorá sa medzi Slovákmi a Čechmi veľkej popularite. Na Slovensku filmu momentálne v popularite patrí tretia priečka, v susednom Česku ide o momentálne 4. najsledovanejší film na Netflixe.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -