Tom Holland a Daisy Ridley sa konečne predstavujú v prvej ukážke na akčné sci-fi Chaos Walking

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Dočkali sme sa. Prvý teaser na akčný sci-fi triler Chaos Walking je po dlhom odklade konečne tu. Zárukou kvality je réžia Douga Limana, ktorý má s vedecko-fantastickým žánrom skúsenosti vďaka snímkam ako Na hrane zajtrajška alebo Jumper. Ešte väčším lákadlom je bohaté herecké obsadenie na čele s Tomom Hollandom (Spider-Man: Návrat domov) a Daisy Ridley (Star Wars: Sila sa prebúdza).

Táto dvojica preživších sa stretne vo zvláštnom svete, kde mal mysteriózny patogén vyhubiť celé ľudstvo. Vďaka IGN sme dostali prvú ukážku, ktorá síce trvá len 15 sekúnd, no plnohodnotného traileru na dočkáme už zajtra (v stredu) o 15:00 nášho času.

Prvý teaser na film Chaos Walking

„V kolónii zvanej Nový svet (New World) bol Todd Hewitt vychovaný k domnienke, že patogén zabil všetky ženy a rozpútal Hluk (Noise), schopnosť počúvať mysle ľudí a zvierat. Neskôr narazí na kúsok ticha a čoskoro objaví zdroj ticha: záhadnú ženu menom Viola Eade – prvú, ktorú kedy stretol. Keď ho prenasleduje fanatický Mayor Prentiss, dvojica objaví tajomnú históriu svojho sveta.“

Príbeh filmu je založený na novele The Knife of Never Letting Go od spisovateľa Patricka Nessa z roku 2008. Táto YA (young-adult) novela vyšla v rovnaký rok ako Hry o život a vďaka svojej dystopiánskej sci-fi budúcnosti sú si zasadením podobné. Herecké obsadenie doplnia mená ako Nick Jonas (Jumanji: Vitajte v džungli) a Mads Mikkelsen (Hannibal), s ktorým náš rozhovor nájdete na tomto odkaze. Chýbať nebude ani anglická herečka a speváčka Cynthia Erivo (Zlé časy v El Royale).

Okrem prvej ukážky sme sa dočkali aj dávky fotografií priamo z filmu, ktoré poskytujú náhľad na herecký ansámbel. Nájdete ich pod týmto odstavcom.

Film Chaos Walking to počas vývoju a produkcie nemal vôbec jednoduché. Nakrúcanie bolo pôvodne dokončené ešte späť v roku 2017, no neskôr nasledovali týždne prídavných dotáčok. Testovacie premietania totiž sklamali a tak sa nakrúcali prídavné scény.

Tie boli dokončené až v roku 2019, pretože Tom Holland mal plné ruky práce so sériami Spider-Man a Avengers, zatiaľ čo Daisy Ridley s franšízou Star Wars. Štúdio Lionsgate má premiéru naplánovanú na 22. január 2021, no pri aktuálnej situácii vo svete nie je nič isté. Ak chcete z filmu vidieť viac, nezabudnite sa ku nám zajtra vrátiť pozrieť oficiálny trailer.

Čo zatiaľ hovoríte na zábery z filmu a tešíte sa na zajtrajší trailer? Dajte nám vedieť do komentárov!

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -