Vieme, kedy sa Chris Hemsworth pripojí k zvyšku tímu a začne natáčať film Thor: Love and Thunder

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Chris Hemsworth čoskoro započne natáčanie filmu Thor 4

Po úspechu tretej časti filmovej série Thor s názvom Thor: Ragnarok bolo jasné, že sa dočkáme aj pokračovania. Pokračovanie Thor: Love and Thunder sa už začalo natáčať a do režisérskeho kresla si opäť sadol Taika Waititi. Niekoľko hercov už začalo natáčať svoje scény a čoskoro započne natáčanie pre Thor 4 aj predstaviteľ hlavnej postavy Chris Hemsworth.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

Chrisa Hemswortha sme v MCU naposledy videli v roku 2019, kde sa nám ukázal hlavne ako takzvaný „Fat Thor“ vo filme Avengers: Endgame. Na konci filmu však tento Kráľ Asgardu prenechal kraľovanie bojovníčke Valkyrie, ktorá sa stala novou vládkyňou Asgardu. Thor sa rozhodol odísť a precestovať vesmír a ako odvoz mu poslúžili Strážcovia Galaxie, s ktorými sa zviezol.

Thor: Love and Thunder
Zdroj: herohyper.com

Kedy začne Hemsworth natáčať?

Na natáčanie do Austrálie prišiel doteraz už napríklad herec Chris Pratt, ktorý si v pripravovanom filme opäť zopakuje úlohu ochrancu vesmíru Star-Lorda. Okrem neho sme sa nedávno dopočuli o Mattovi Damonovi, ktorý tiež dorazil na natáčanie. Nevieme, akú rolu Damon bude mať, no v Thor: Ragnarok mal krátke cameo ako herec, ktorý hral v asgardskej hre Lokiho.

Chris Hemsworth sa natáčania zúčastní tiež, a to už tento týždeň. Širokej verejnosti to dal vedieť cez svoj instagramový účet, na ktorom sa pochválil niekoľkými fotografiami z rodinnej dovolenky. Napísal k tomu, že je super ísť na pár dní preč pred tým, než začne natáčať Thor: Love and Thunder tento týždeň. Natáčanie filmu sa tak pomaly, ale isto hýbe vpred.

Koho každého vo filme Thor: Love and Thunder uvidíme?

Okrem Hemswortha, Pratta a Damona uvidíme vo filme aj mnoho iných hercov. Z ďalších členov Strážcov Galaxie sú zatiaľ potvrdení okrem Pratta aj Dave Bautista (Drax) a Karen Gillian (Nebula). Potvrdené boli aj herečky Tessa Thompson ako Valkyrie, Jaimie Alexander ako Lady Sif a Natalie Portman ako Jane Foster, z ktorej by sa v tomto filme mala stať Lady Thor.

Tešiť sa môžeme aj na nového záporáka, ktorý sa volá Gorr the God Butcher. Toho si zahrá talentovaný herec Christian Bale. Táto postava je niekoľko tisíc rokov starý bojovník, ktorý sa chce pomstiť bohom za to, že nezachránili jeho najbližších. Jeho zbraňou je AllBlack Necrosword, ktorý mu dáva božskú silu, avšak bez neho nemá žiadne nadľudské schopnosti okrem dlhovekosti.

christian bale thor 4 love and thunder
Zdroj: comicbook.com

O deji filmu toho veľa nevieme, ale mal by sa inšpirovať komiksom The Mighty Thor. V ňom sa Jane Foster lieči z rakoviny, no zároveň prebrala Thorovo kladivo a stala sa Lady Thor. Ako napovedá názov a sám režisér Waititi, tešiť sa v tomto filme budeme môcť aj na romantický žáner. Ak sa už nič nezmení, tento Marvel film si v kinách pozrieme už 6. mája 2022.

Tešíte sa na film Thor: Love and Thunder? Dajte nám to vedieť do komentárov!

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -