OFFOstatné

Nintendo nám po zlej E3 odkazuje, že tento rok pre nás ešte niečo chystá!

Nintendo nám prinieslo skvelé informácie! Aj keď to možno táto svetoznáma firma odhaliť nechcela, pred pár dňami sme sa dozvedeli, že Nintendo pre nás tento rok ešte niečo chystá! Na čo sa ešte môžeme tešiť?

Čo chystá Nintendo po spackanej E3?

Spackaná E3 Nintendo vôbec nezastavila! Práve naopak, rozhodli sa, že tento rok ešte zabojujú. Na E3 sklamali dosť fanúšikov, keď bohužiaľ mali pomerne slabú konferenciu, kde predstavili len jeden alebo dva dobré tituly. Pomerne dosť nahnevaní boli aj investori, ktorých prezentácia Nintenda určite nepotešila, keďže tam prišli predstaviť hlavne len jednu hru, ktorá ich má prezentovať, a to Super Smash Bros. Ultimate. Preto sa Nintendo zrejme snaží svoje chyby napraviť a my dúfame, že sa im to podarí!

Nintendo ešte niečo chystá

Super Smash Bros. Ultimate; Zdroj: cnet.com

Nové herné tituly na tento rok!

Nintendo malo pred pár dňami dôležité zasadanie investorov! Tam oznámili, že majú ešte nachystané tituly na rok 2018. Tituly vraj plánujú odhaliť aj vydať už tento rok, no na predstavenie akejkoľvek hry vraj ešte nenastal ten správny čas. My teda môžeme len dúfať, že ten správny čas pre nich príde čo najskôr!

Nintendo ešte niečo chystá

Zdroj: crowdfundingheadlines.com

Nintendo chce tento rok predať až 20 miliónov kusov!

Mnoho nových hier však nieje tá jediná vec, ktorú si pre investorov táto firma prichystala. Táto je pre nás však asi menej podstatná, no pre investorov zrejme tá dôležitejšia. Nintendo sa chystá tento rok predať až 20 miliónov kusov! Ak však všetko pôjde bez problémov, pre túto japonskú firmu by to nemal byť žiadny veľký problém.

Čo hovoríte na to, že po slabšej E3 sa chce Nintendo znova postaviť na nohy ďalšími hrami? Myslíte si, že predstavenie ďalších titulov sa už tomuto japonskému gigantu vydarí naplno? Napíšte nám váš názor do komentárov!

Related posts
OFFOstatné

Microsoft predstavil novú konzolu Xbox Series X. Kedy si výkonné monštrum kúpime?

OFF

Tričká, kryty či šálky. Baby Yoda je výborným darčekom na Vianoce.

Ostatné

Ako dopadol Viedenský Comic Con 2019 a kedy organizátori chystajú ďalšie podujatie?

OFFOstatné

Skvelá zľava na konzolu PlayStation 4 a hry trvá už len pár dní

Pridaj komentár