Koronavírus sa už v apríli dočká prvého filmu. Stihli Corona Zombies natočiť za dva týždne?

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Posledné týždne sú médiá zahltené samými negatívnymi správami ohľadom koronavírusu, vrátane toho nášho. Odložené premiéry zapríčinia, že sa s nabitou letnou filmovou sezónou môžeme rozlúčiť. Podobne sú na tom aj seriály, ktorých produkcie boli stopnuté vrátane Netflixu, takže sa ďalších sérií Stranger Things alebo The Witcher možno dočkáme neskôr.

Zrušené boli aj športové podujatia či hudobné koncerty, takže sa svet zábavy počas jedného týždňa úplne vytratil. Ľudí v karanténe zachraňujú len streamovacie služby a hry, ktoré dokážu aj z tejto nepríjemnej situácie vyťažiť maximum. Všetci predsa hľadáme v týchto negatívnych časoch aspoň trochu zábavy a uvoľnenia.

Prvý film o koronavíruse

Na pomoc teda prichádza filmové štúdio Full Moon Features, ktoré je známe pre svoje nevkusné béčkové filmy. Aj oni sa snažia z vírusovej epidémie vyťažiť maximum a rozhodli sa tak pre expresné natočenie filmu s názvom Corona Zombies. Samozrejme ide o prvý film s aktuálnou tematikou a počítame, že natáčanie mohlo trvať tak dva týždne.

Corona Zombies
Zdroj: horrorsociety.com

Štúdio informovalo o tom, že sa snímka práve nachádza v štádiu post-produkcie, keďže vychádzať bude už onedlho. Presnejšie sa jej dočkáme už 10. apríla 2020 a vychádzať bude digitálne, keďže väčšina kín po celom svete je zatvorených. Film nájdete na Amazone alebo na digitálnych platformách štúdia Full Moon.

Na prvom plagáte môžete vidieť zombíka s rúškom držiac najcennejšie komodity dneška – toaletný papier a antibakteriálne mydlo. Vyzerá to tak, že Corona Zombies je presne tým, čo svet zábavy aktuálne potrebuje. Film bude komentovať reakciu Spojených štátov na koronavírus, keďže nie všetci občania boli spokojní s prvou reakciou Trumpa a jeho vlády.

Od premiéry nás delí menej ako mesiac, takže veríme, že sa prvého traileru dočkáme už čoskoro. Tvorcovia v týchto chvíľach určite pracuje na dolaďovaní vizuálnych efektov a strihaní filmu. Fanúšikovia béčkových hororov sa tak určite majú na čo tešiť a na svoje si určite príde aj štúdio, ktoré si vybralo ten najlepší čas na vypustenie takéhoto filmu.

Dáte šancu Korona Zombíkom, alebo sa v karanténe ešte natoľko nenudíte? Vaše názory nám napíšte do komentárov.

Zdroj: movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -