Minulosti neutečieš… Sleduj prvý trailer na CREED III, ktorý pre Adonisa pripravil najosobnejší súboj v ringu

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

CREED III trailer

„Neexistuje žiadny nepriateľ ako minulosť“, hlása popis pre oficiálny trailer očakávanej športovej drámy CREED III. V pondelok sme dostali prvé plagáty, ktoré nesú jasný odkaz – „Minulosti neutečieš…“. Záver vedľajšej trilógie k sérii Rocky tak postaví Adonisa Creeda pred jeho zatiaľ najosobnejší súboj v ringu. Do jeho života sa vracia priateľ z detstva Damian Anderson, ktorého stvárni Jonathan Majors (Ant-Man a Wasp: Quantumania).

Z ukážky zisťujeme, že Damian bol po osemnástich rokoch prepustený z väzby. V chládku si udržiaval formu (očividne) a stále má pocit, že v boxe ešte niečo dokáže. Dozvedáme sa, že „Donnie“ a Damian boli kedysi ako bratia, až dokým sa medzi nimi niečo nestalo. Teraz si chce po toľkých rokoch dokázať, že je stále ten najlepší – a zobrať si úplne všetko. Adonis tak musí odhodiť vinu, osobných démonov z minulosti a poraziť „rodinu“ v ringu.

Tretí film, tretí režisér

Režisér prvej časti Ryan Coogler mal plné ruky práce s réžiou Black Panther: Wakanda Forever, zatiaľ čo tvorca pokračovania Steven Caple Jr. sa chytil Transformers: Rise of the Beasts. Tentokrát si tak na režisérsku stoličku sadol sám Michael B. Jordan, predstaviteľ titulnej postavy. Pár projektov spoza kamery už produkoval, pôjde však o jeho režijný debut. Debut, ktorý z prvého traileru vyzerá skvele ako po príbehovej stránke, tak po vizuálnej a hudobnej (opäť môžeme očakávať našlapaný, sprievodný hudobný album).

Herečka Tessa Thompson (Thor: Láska a hrom) je späť ako Bianca a vrátiť by sa mal aj nemecko-rumunský boxer Florian Munteanu (Shang-Chi: Legenda o desiatich prsteňoch), ktorý v CREED II stvárnil syna Ivana Draga. Naopak, prvýkrát by sa v sérii nemal ukázať Sylvester Stallone ako legendárny Rocky Balboa, ktorý Adonisa trénoval. Svojej postave dal navždy zbohom – ale nikdy nehovor nikdy – aby Creed mohol pokračovať vlastným príbehom.

Vyzerá to ako správne rozhodnutie, vzhľadom na to, že sa CREED a CREED II radia medzi najlepšie športové drámy. Jordan a Majors sa do ringu postavia už budúci rok, presnejšie 2. marca 2023. Veľký dôraz kladú na formát IMAX, čo si určite nenecháme ujsť…

Tiež vás zaujal prvý trailer na film CREED III a neviete sa dočkať marca? Vaše názory nám napíšte do komentárov!

Zdroj: YouTube.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -