Cyberpunk 2077: Phoenix Program je fanfilm, ktorý efektmi môže konkurovať samotnej hre

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Cyberpunk 2077: Phoenix Program je film vyrobený fanúšikmi, ktorý vyzerá tak dobre, až je miestami ťažké uveriť tomu, že dielo nepochádza z profesionálnej produkcie.

Fanfilmov existuje v dnešnej dobe skutočne mnoho, ale úprimne napísané, ani jeden z nich nepôsobí tak pútavo, ako tento výtvor od Bena Bergmanna.

Cyberpunk 2077: Phoenix Program trailer

Nie je náročné pochopiť to, prečo sa tvorcovia inšpirovali práve vysoko očakávanou hernou novinkou Cyberpunk 2077. Vo vnútri tejto masívnej hry nájdeme všetko potrebné ku skutočnému hernému zážitku – dystopiánska spoločnosť, nádherne spracované Night City pripravené na naše preskúmanie a neustále vylepšovanie postáv. Samozrejme, tých prvkov je oveľa viac a vývojári od CD Projekt Red mysleli skutočne na všetky podstatné detaily.

Ak sa vrátime späť ku Cyberpunk 2077: Phoenix Program, fanfilm pochádza z produkčného štúdia T7 Productions. Kedy sa ho však dočkáme, je otázne, pretože pandémia nového koronavírusu pozastavila výrobu a na jej opätovné spustenie si budeme musieť ešte počkať.

Ben Bergmann už v minulosti pracoval na niekoľkých zaujímavých projektoch, akým je aj krátkometrážny film Darth Maul: Apprentice, v ktorom nám tvorca priblížil život jednej z hlavných záporných postáv vesmírnej ságy Star Wars. Dokonca spolupracoval aj so samotnými vývojármi CD Projekt Red ešte predtým, ako sa Geralt z Rivie dočkal svojej hernej premiéry.

Cyberpunk 2077: Phoenix Program trailer
Zdroj: screenrant.com

V traileri nechýba ani Johnny Silverhand v podobe Keanu Reevesa

Svojou prítomnosťou nás poteší aj jeden z hlavných protagonistov hry Johnny Silverhand, ktorý vám bude miestami pripomínať Johna Wicka zasadeného do dystopiánskeho sveta plného reflektorov. Vidieť môžeme fantastickú bojovú choreografiu a kvalitne vyzerajúce špeciálne efekty.

Zdá sa, že tento fanfilm nemusí pre CD Projekt Red pôsobiť nijakým nebezpečným dojmom. V koncovom hľadisku by totiž mohol hernej predlohe pomôcť lepšie sa dostať do povedomia širokej verejnosti a zvýšiť tržby.

Najnovší trailer podporujú aj vydavatelia hry a ukážku zdieľali na oficiálnom Twitter účte Cyberpunk 2077. Kedy uvidíme fanfilm v plnej sile netušíme, ale podľa informácie by sa tak malo stať do niekoľkých mesiacov.

Čo hovoríte na prvý trailer k fanfilmu Cyberpunk 2077: Phoenix Program? O vaše názory sa s nami môžete podeliť v sekcii komentárov.   

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -