Plány štúdia DC sú naozaj vzrušujúce. V roku 2019 by sme sa mali dočkať až štyroch filmov s Batmanom!

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Fanúšikovia sa môžu začať tešiť, pretože štúdiá Warner Bros. a DC sa pripravujú na veľkolepú jazdu Gothamom. V roku 2019 by sme sa podľa všetkého mali dočkať až štyroch filmov, v ktorých sa objaví aj Batman. Aké ďalšie novinky sa k nám dostali?

Tešíte sa poriadnu jazdu Gothamom? zdroj: batman.wikia.com

Je nadmieru jasné, že Batman patrí medzi tie najviac obľúbené postavy v svete DC. Celé to znie naozaj zaujímavo, v poslednom čase ale “silaDC filmov upadá. Nikto z nás by určite nečakal, že sa Batman v Superman: Úsvit spravodlivosti dočká Zlatých malín. Doba sa mení a DC bude musieť prísť s naozaj kvalitným filmom aby sa toto legendárne štúdio opäť dostálo na výslnie. Konkurencia je priveľká a Marvel univerzum dokazuje prvenstvo ako len môže. Ak ste však naozajstný fanúšik a temným filmom fandíte, pripravte sa na nasledujúce prehlásenie o budúcnosti filmov DC v nadchádzajúcich rokoch:

Pripravte sa!

Plán na rok 2019 je vydať 4 filmy s Batmanom. Prvým je Gotham City Sirens, ktorý sa ukáže niekedy počas Valentína. Ďalším bude film Nightwing cez Memorial Day v máji. V auguste zas príde Batgirl a v novembri sa dočkáme samostatného filmu Batman. Režisér Matt Reeves by chcel priniesť taký film, ktorý bude zahŕňať celú “netopieriu” rodinu, rovnako tak aj väčšinu záporných hrdinov. Štúdio toto šialenstvo vysvetľuje ako oslavu 80. výročia vzniku tohoto superhrdinu.

Okrem toho sú naplánované dva animované filmy, ktoré sa taktiež ukážu v roku 2019. Vo filme Nightwing by mal byť záporný hrdina Grant Wilson. Režisérom filmu Suicide Squad 2 už nie je Mel Gibson a novými kandidátmi sú Jaume Collet-Serra a Ruben Fleisher. Scenár napíše Ayer. Postava Killer Frost bude nová hlavná ženská úloha, ktorá by mala nahradiť Harley Quinn. Natáčanie by sa malo začať už tento rok v lete. Na rok 2020 sú naplánované ďalšie štyri filmy. Štúdio Warner Bros. pripravuje dva nízko rozpočtové a dva vysoko rozpočtové filmy. Jonathan Levine je v procese režírovania filmu Flash. Ten by sa taktiež mal ukázať v roku 2020. Maathew Vaughn pravdepodobne napíše scenár k pokračovaniu snímky Man of Steel.

Tešíte sa na Justice League?; zdroj: playbuzz.com

Čítali ste pozorne? Ak je pravda aspoň štvrtina z toho, máme sa určite načo tešiť. Niektoré novinky však celkom isto nepotešia všetkých. Na druhú stranu, nikto vie ako sa to celé vyvinie.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

Najnovší obsah