Deadpool 2 oficiálne začal natáčanie a Ryan Reynolds už stihol ukázať prvú fotografiu!

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Oficiálne to začalo! Pokračovanie filmu Deadpool začalo natáčanie a celá produkcia sa presunula do Kanady. Po tom, ako sa objavili tieto správy, herec Ryan Reynolds okamžite pridal prvú oficiálnu fotografiu. Na svojom Twitter účte ukázal postavu Wadea Wilsona, ktorý „oddychuje“ pred domom profesora Charlesa. Popis k fotke, ktorý zanechal Reynolds je jednoznačný:

„Zastavil som sa pri X-Mansion. A aké sk****** prekvapenie. Nikto nie je doma.“

Natáčanie momentálne prebieha v okolí zámku Hatley, kde stojí vyššie spomínaná X-Mansion. Každý fanúšik tohto univerza už určite vie, čo sa v tejto rezidencii odohráva. Ale ako je možné, že nikto nie je doma? Máme jeho status brať ako spoiler? Pravdepodobne nie, pretože nám je dobre známe, že herec Ryan Reynolds je jednoducho blázon.

Budúcnosť X-menov

Réžie sa chopil David Leitch, ktoré sme mohli vidieť pri kvalitnej akčnej snímke John Wick. Takže je nadmieru jasné, že Deadpool je v dobrých rukách. No tento akčný hrdina nebude jediným, kto sa na striebornom plátne objaví budúci rok. Taktiež môžeme očakávať ďalšiu snímku zo sveta X-menov. Dark Pheonix sa objaví niekedy cez sviatky, a Michael Fassbender a Jennifer Lawrence sa vrátia na svoje pozície v podobe Magneta a Mystique. Avšak žiadnu spojitosť medzi filmami logicky hľadať nemusíme. X-meni sú zasadení do 90. rokov a Deadpool sa odohráva v súčastnosti.

O čom bude príbeh zatiaľ nieje známe. Jediné, čo vieme je, že vo filme uvidíme novú postavu s menom Cable. No viac informácií by mohol postupom času odhaľovať Ryan Reynolds, ktorý si pre nás určite v následujúcich týždňoch pripraví zaujímavé statusy a pár fotografií.

Teaser trailer by k nám mal doraziť niekedy v júly a určite sa máme načo tešiť. Fotografia, ktorú zavesil na svoj Twitter, si môžete pozrieť pod článkom. Uvidíme, čo si pre nás ešte herec pripraví, ale na začiatok u fanúšikov určite uspel. Predsa len, tento film z kategórie R-rated bude vysoko očakávaným filmom budúceho roku a už teraz sa na neviem dočkať. A ako ste na tom vy? Tiež obľubujete tohto „milého“ superhrdinu? Ak áno, ostaňte s nami naladený, pretože viac informácií sa by sa malo objaviť už čoskoro.

zdroj: movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -