Filmy

Deathstroke sa nakoniec objaví vo vlastnom DCEU filme!

Aj Deathstroke si chce užiť svoj vlastný čas na filmovom plátne!

Najprv mal byť záporákom DCEU filmu o Batmanovi, neskôr sa šuškalo o jeho objavení v Justice League. Teraz je teda Deathstrokeova účasť v DCEU oficiálne potvrdená. Je to presne tak ako je v názve. Oficiálny Deathstroke DCEU film sa oficiálne plánuje. Poďme teda najprv na fakty, čo o projekte vieme. Presne pred rokom sme sa totižto dozvedeli, kto si milovaného záporáka zahrá.

Nebol ním nikto iný ako Joe Manganiello, ktorého môžete poznať z filmov ako Magic Mike alebo zo seriálu How I Met Your Mother. Ten už má dokonca aj vlastný screen test za sebou, vďaka videu ktoré dal na svoj Twitter účet sám Ben Affleck. V tej dobe bol však Affleck ešte k Batman filmu prilepený ako režisér, čiže je dosť otázne, či si Deathstrokea užijeme aj tam. Ak si video nepamätáte, tu je menšia pripomienka Joea Manganiella v kostýme:

Režisérom tohto filmu sa stal Gareth Evans, ktorý má za sebou úspešné akčné filmy zo série The Raid. To je samozrejme skvelá voľba, no keď sa pozrieme na to, koľko režisérov už DCEU stihlo obmeniť, radšej mu len držíme palce nech tam vydrží. So samostatnými filmami o záporákoch sa teda roztrhlo vrece. Dostali sme zatiaľ iba jeden menom Suicide Squad. V nasledujúcich rokoch nás teda ešte čakajú filmy ako: Venom, Silver and Black, Gotham City Sirens, Suicide Squad 2, samostatný film o Black Adamovi, film s Jokerom a Harley, samostatný film o Jokerovi mimo DCEU, samostatný film o Dr. Doomovi a teraz Deathstroke. 

Áno, štúdia sa s nápadom o filmoch so záporákmi trochu zbláznili. Pri mnohých vymenovaných je to aspoň v našich očiach zbytočné. Osobne si myslím, že záporáci sú nezaujímavou voľbou pre vlastné filmy. Taktiež si však stojím za tvrdením, že ak je tu nejaké štúdio, ktoré ich dokáže postaviť na nohy, je ním DC. Tí sa totižto môžu pýšiť naozaj silnými zápornými postavami zo stránok komiksov. Momentálne však aspoň ja dúfam, že DCEU sa pekne vytvorí, či už so záporákmi alebo hrdinami.

Potešil vás film o Deathstokovi? Veríte, že DC svojich záporákov dokáže ukočírovať vo vlastných filmoch? Napíšte nám do komentárov.

About author

They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.
  Related posts
  FilmyTrailery

  Pokračovanie filmu Vlak do Pusanu dostáva oficiálny trailer. Vyzerá rovnako dobre ako jeho predchodca?

  Filmy

  Film Morbius nakoniec tento rok neuvidíme. Koľko musí upír počkať?

  Filmy

  Nový animovaný Mortal Kombat prichádza s prvou ukážkou. Zverejňuje aj dátum vydania

  Filmy

  Sony posúva všetky letné filmy na rok 2021. Na aké filmy si musíme počkať?

  Pridaj komentár