Chceš sa stať hollywoodskou hviezdou? DiCaprio a De Niro ponúkajú rolu vo svojom novom filme

Nenechajte si ujsť

Leonardo DiCaprio a Robert De Niro ponúkajú rolu vo svojom pripravovanom filme

Chceš sa stať hollywoodskou hviezdou, no ešte stále nevieš ako na to? Máme pre teba riešenie a nenahraditeľnú možnosť. Legendy hollywoodskeho priemyslu Leonardo DiCaprio a Robert De Niro ti ponúkajú jedinečnú príležitosť. Môžeš si zahrať po ich boku vo vrelo očakávanej kriminálnej dráme Killers of the Flower Moon, ktorú režíruje jedinečný Martin Scorsese.

Jediné, čo musíš spraviť, je prispieť na charitatívne organizácie America’s Food Fund, Meals of Wheels a No Kid Hungry. Čo môže byť lepšie, ako zahrať si vo filme popri legendárnych hercoch a ešte k tomu podporiť správnu vec?

DiCaprio a De Niro
Zdroj: worldofreel.com

V každom prípade, ak sa ti nepodarí vyhrať, aspoň môžeš byť spokojný, že si prispel na dobrú vec. Leonardo DiCaprio a Robert De Niro sa týmto krokom zapájajú do výzvy s názvom ALL IN CHALLENGE. Dary sa pohybujú v rozmedzí od 10 až po 100 dolárov.

ZAPOJ SA DO ALL IN CHALLENGE

Ten šťastný jedinec, ktorému sa podarí vyhrať, má šancu nielen si zahrať vo filme, ale aj sa zúčastniť očakávanej celosvetovej filmovej premiéry. Na tejto premiére bude mať možnosť stretnúť sa s rôznymi zaujímavými hercami a hosťami filmového priemyslu.

View this post on Instagram

We recently launched #AmericasFoodFund to help make sure every family in need gets access to food at this critical time. Our most vulnerable communities need our support now more than ever. That’s why we’re asking you to help us with the #AllinChallenge. If you’ve ever wondered what it’s like to be able to work with the great @martinscorsese_, Robert De Niro and myself, this is your chance. Robert and I are going to be starring in a new movie called Killers of the Flower Moon, directed by Martin Scorsese. We want to offer you a walk-on role, the opportunity to spend the day on the set with the three of us, and attend the premiere. To take part, please go to allinchallenge.com and donate whatever you can. 100% of your donation will go to @MealsonWheelsAmerica, @NoKidHungry and #AmericasFoodFund (@wckitchen & @feedingamerica) @officiallymcconaughey, @theellenshow and @iamjamiefoxx, will you go all in with us?

A post shared by Leonardo DiCaprio (@leonardodicaprio) on

Na konci videa vyzvali do zapojenia sa ďalšie známe osobnosti, ako sú napríklad známa moderátorka a komička Ellen DeGeneres, herci Matthew McCounaghey a Jamie Foxx. Svetoznáma moderátorka Ellen už potvrdila výzvu a taktiež pozýva do svojej relácie, kde môžeš ako jej hosť stráviť celý deň v štúdiu.

Ako sa vám páči výzva? Zapojili by ste sa tiež? Tešíme sa na vaše názory v komentároch.

Zdroj: ladbible.com, variety.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -