Talentovaná gorila je najlepším priateľom Bryana Cranstona v krásnom filme od Disney

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

The One and Only Ivan

Na streamovaciu službu Disney+ prichádza ďalší srdcervúci príbeh. Prvý trailer na Disney film The One and Only Ivan odhaľuje novinku plnú zvučných hereckých mien. V hlavných úlohách budeme vidieť a počuť hviezdy ako Bryan Cranston, Sam Rockwell, Angelina Jolie, Danny DeVito, Helen Mirren a ďalších. Príbeh sa zameria na talentovanú gorilu menom Ivan, ktorý už od malička preukazoval neuveriteľný talent v kreslení.

Už od útleho veku sa oň stará Mack (Bryan Cranston), jeho najlepší kamarát. Spolu so slonicou Stellou, psom Bobom a ďalšími zvieratami žijú v komunálnom biotope v prímestskom nákupnom stredisku. The One and Only Ivan je v prvom rade silným príbehom o priateľstve. Dokáže Ivan opustiť svojho najlepšieho priateľa kvôli tomu, aby mohol žiť spokojný život v prírode?

Naučí sa, že život nie je definovaný miestom a okolnosťami, ale silou priateľstva a odvahou uskutočniť zmeny. Autorkou príbehu je spisovateľka Katherine Applegate, ktorá po publikovaní tohto bestselleru v roku 2013 získala mnoho ocenení vrátane Newberyho medaile. Réžiu hranej adaptácie pre Disney+ má na starosti filmárka a divadelná režisérka Thea Sharrock, ktorá má na konte úžasnú romantickú drámu Predtým, ako som ťa poznala.

Nový Disney film plný zvučných mien

Gorile Ivanovi svoj hlas prepožičal herec Sam Rockwell (Králiček Jojo). Angelina Jolie bude hlasom slonice Stelly, Danny DeVito hlasom psa Boba a Helen Mirren hlasom pudlíka Snickers. Ďalšími tvárami a hlasmi vo filme budú Brooklynn Prince, Ramon Rodriquez, Ariana Greenblatt, Chaka Khan, Mike White, Ron Funches alebo Phillipa Soo.

Film sa premiéry v kinách nedočká, poputuje priamo na službu Disney+. To znamená, že síce budeme počuť originálne hlasy hollywoodskych hviezd, no mladší diváci sa nedočkajú slovenského ani českého dabingu. Snímku The One and Only Ivan uvidíme už 14. augusta 2020 a už teraz vieme, že sa môžeme tešiť na silný a srdcervúci príbeh.

The One and Only Ivan
Zdroj: Disney

Zaujala vás hraná novinka od Disney? Čo hovoríte na prvý trailer? Vaše názory nám napíšte do komentárov!

Zdroj: thewrap.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -