Natáčanie Fantastických Zverov 3 sa odkladá! Môžu za to chyby z dvojky?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Fantastické Zvery 3 odkladajú natáčanie!

Už je to pár mesiacov, čo sme mohli v kinách vidieť nový diel zo ságy Harry Potter, Fantastické Zvery: Grindelwaldove zločiny. Išlo však o veľký zvrat v sérii, keďže narozdiel od predošlých filmov, tento diel sa v očiach divákov a kritikov vôbec dobre nezapísal. Síce išlo už o druhý scenáristický počin spisovateľky J.K. Rowlingovej, najväčší problém filmu bol vraj práve jej scenár a film tak na portáli Rottentomatoes získal len chabých 38%.

Ostrá kritika filmu samozrejme vyvolala menší nepokoj v štúdiu Warner Bros, keďže stále ide len o rozbeh novej série, ktorá má trvať ešte ďalšie tri filmy, teda najmenej ešte 6 rokov. Žeby s tým ale teraz začali niečo robiť? Je to možné, keďže nové správy ohľadom filmu tvrdia, že sa natáčanie posúva o niekoľko mesiacov vzad a nový diel tak príde neskôr ako obyčajne. Namiesto natáčania v lete štúdio vytiahne kamery až na jeseň, čo znamená, že len veľmi ťažko by sa film stihol vydať v novembri budúceho roka, ako tomu bolo doteraz.

Fantastické zvery: Grindelwaldove zločiny recenzia
Zdroj: hdqwalls.com

Problémy v scenári alebo presun na leto?

Pokračovanie zatiaľ nečelí žiadnym problémom a vrátiť by sa mala celá pôvodná herecká zostava spolu s novými prídavkami minulého dielu. Rovnako by sa mal vrátiť aj režisér David Yates, pre ktorého pôjde už o siedmy film v sérii. Tento posun je však veľmi zvláštny a keďže sa tak deje vo fáze pre-produkcie filmu, to nám značí, že musí ísť o problémy v scenári. Každopádne, asi všetci sa zhodneme na tom, že budeme radšej za kvalitnejší omeškaný film, než za zlý v rýchlejšom čase.

Bude teda zaujímavé sledovať, aký dátum premiéry film dostane. Žeby sa rovnako ako Star Wars s filmom Solo snažili presunúť na letné dobrodružstvá? V takom prípade by sme sa radšej od Star Wars neinšpirovali, keďže Solo bol jeden z najväčších finančných prepadákov roka 2018. Dúfame teda, že budúcnosť s Fantastickými Zverami je stále svetlá a že odkaz Harryho Pottera bude úspešne pokračovať.

Tešíte sa na pokračovanie Fantastických Zverov? Ako hodnotíte dvojku s odstupom času? Napíšte nám do komentárov.

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

3 COMMENTS

  1. Tak ja som sa s touto druhou castou ani neunuval, uz prva mi prisla biedna, ta atmoska uplne ina, ako bola v HP filmoch a styl natacania, pribeh, zvraty tak pre 7-12 rocnych, nema to moc co ponuknut

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -