Aj Marvel sa pridáva ku #10YearsChallenge! Ako vyzerali hrdinovia pred 10 rokmi?

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 22 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Posledné dni sú snáď všetky sociálne siete na čele s Instagramom zamorené hashtagom #10YearsChallenge. V skratke, ľudia si porovnávajú, ako vyzerali pred desiatimi rokmi a ako vyzerajú v roku 2019. Spoja dve fotografie, dajú ich všetkým na internete na oči a ualá – splnili ste 10 Years Challenge!

Do tejto výzvy sa najnovšie pripojilo aj štúdio Marvel Studios, ktoré zdieľalo fotky pôvodných Avengers s ich výzormi z prvých filmov a zároveň z najnovších filmov Avengers: Endgame a Captain Marvel. Svoj 10 Years Challenge tak zvládli Iron Man, Thor, Captain America, Black Widow, Nick Fury, Agent Coulson a Hawkeye. Tieto postavy sú s nami predsa od úplného začiatku.

Zdroj: variety.com

Marvel 10 Years Challenge

Na poslednom obrázku môžeme vidieť staré a aktuálne logo Marvel Studios, ktoré taktiež do výzvy zapojili. Ich vôbec prvý film, Iron Man, vyšiel v roku 2008. Minulý rok tak štúdio oslavovalo desiate výročie Marvel Cinematic Universe. Práve preto sa v ich novom logu nachádza číslo 10.

Je teda šťastnou náhodou, že 10 Years Challenge prišiel práve teraz a Marvel sa ho mohol zúčastniť. Pod týmto odstavcom nájdete vyššie spomínané fotky. Ktorí hrdinovia podľa vás zrejú do krásy? A naopak, na ktorých postavách sa roky bojovania so zlom odzrkadlili?

Vaše názory nám dajte vedieť do komentárov! Tak čo, zapojili ste sa aj vy do #10YearsChallenge?

Zdroj: hypebeast.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -