Uvidíme film Call of Duty s Tomom Hardym a Chrisom Pineom pod vedením režiséra Sicario 2?

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 22 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Pár dní dozadu svet obletela správa, že filmová adaptácia hry Call of Duty spravila veľký krok vpred. Portál Variety potvrdil, že jednu z najznámejších herných sérií prinesie na plátna kín režisér Stefano Sollima (Suburra). Ten sa aktuálne stará o očakávané pokračovanie snímky Sicario s názvom Soldado. Pred rokom sme sa dozvedeli, že divízia Activision Blizzard Studios plánuje vytvoriť celé univerzum filmov, ktoré naštartuje práve Sollima. Aktuálny scenár napísal Kieran Fitzgerald (Snowden), zatiaľ čo by sa o produkciu filmu Call od Duty mali postarať Stacey SherNick van Dyk. Samozrejme, štúdio musí divákom tento film „predať“. Jedným z najlepších spôsobov je tak obsadiť najväčšie hollywoodske hviezdy…

Aké mená by mohol predstaviť film Call of Duty?

V rozhovore s portálom Metro UK režisér prezradil, že je veľkým fanúšikom práce Toma Hardyho (Mad Max: Zbesilá jazda) a Chrisa Pinea (Wonder Woman). Síce nespomenul žiadne presné spojenie s filmom Call of Duty, no určite to znelo tak, že si ich vyhliadol pre jeho budúci projekt. Bližšie spomenul Hardyho kariéru, ktorú má naozaj rád:

Chcem tým povedať, že mám rád skoro všetko [v čom hral]. Čakám na jeho Venoma. Dokonca aj v Mad Maxovi bol skvelý.

Filmy ako Dunkirk alebo Wonder Woman potvrdili, že Hardy a Pine sú ako stavaní pre vojnové filmy. Dúfame teda, že nad ich obsadením štúdio naozaj rozmýšla.

Chris Pine a Tom Hardy
Chris Pine a Tom Hardy, Zdroj: digitalspy.com

Ako už určite viete, séria Call of Duty má mnoho titulov – Niektoré sa odohrávajú v minulosti (WWII), niektoré v prítomnosti (Modern Warfare) a iné zas v budúcnosti (Infinite Warfare). Do ktorého obdobia tak bude film zasadený? Podľa všetkého by sme sa mali pozrieť na príbeh prítomnosti. Hardyho a Pinea by sme tak nevideli počas Druhej svetovej vojny, ale ani s futuristickými zbraňami.

Čo na tento výber hovoríte? Nebojíte sa, že Call of Duty dopadne podobne ako iné filmové adaptície hier (Assassin’s Creed, Warcraft).

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -