Uvidíme hororový film Insidious 5 spolu s hercom Patrickom Wilsonom?

Nenechajte si ujsť

Zoltán Hegyi
Zoltán Hegyi
Som mladý chalan, ktorý od narodenia miluje filmový svet. Na filmoch som vyrastal a chcem na nich aj zostarnúť. Verím, že každý si musí ísť za svojim snom a preto si aj ja teraz idem za tým svojim.

Ďalší titul zo zbierky režiséra Jamesa Wana by sa mohol dočkať už štvrtého pokračovania. Horor Insidious, ktorý nám bol predstavený v roku 2010, si získal srdia mnohých fanúšikov. Neobyčajný príbeh o astrálnom cestovaní nám naservíroval hororový mág James Wan, ktorý mal na starosti prvé dva filmy.

O tretiu a štvrtú časť sa postarali Leigh Whannell a Adam Robitel, dlhoroční priatelia samotného režiséra. Ako to však vyzerá s piatou časťou je otázne. Môžeme sa tešiť aj na návrat pôvodných postáv?

Insidious: posledný kľúč recenzia
Zdroj: collider.com

Uvidíme niekedy film Insidious 5?

Nevšedný horor s názvom Insidious nám priniesol do dnešného dňa už štyri filmy. Lin Shaye, predstaviteľka démonologičky Elise je s nami už od prvého dielu. Aký má názor na možné pokračovanie tejto ságy?

„Odpoveď je áno! Už som započula klebety o filme. No čo ja viem, tak zatiaľ neexistuje žiaden scenár. Môj príbeh s Elise je pravdepodobne uzavretý. Uzavrel sa v Poslednom kľúči. Mám nápad, že o čom by mohlo byť ďalšie pokračovanie, ale ešte nechcem nič hovoriť, keďže sa o tom zatiaľ moc nerozpráva. Ale čo ja viem, tak pokračovanie bude. A bude to odlišné od toho, čo sme dostali v predošlých dieloch. A to je na tom to vzrušujúce.

Áno, počula som o pokračovaní, ale zatiaľ nie sú žiadne oficiálne informácie. Ani dátum premiéry nie je stanovený, no bude to pravdepodobne do jedného alebo dvoch rokov, pretože štúdio Blumhouse je teraz celkom vyťažené. Ale držím palce aby to vyšlo!“

insidious-4
Zdroj: insider.com

Vráti sa aj herec Patrick Wilson?

Hviezda hororovej ságy V zajatí démonov Patrick Wilson hral veľmi dôležitú úlohu aj v prvých dvoch filmoch Insidious. Hrá tu hlavu rodiny, Josha Lamberta, ktorý si v detstve prežil strašné veci.

V druhom pokračovaní sa síce už neukázal a v treťom len na malú chvíľu v krátkej scéne, ale stále je možnosť, že sa vráti ako plnohodnotná postava do nasledujúcej časti. O tom bližšie prezradil vo svojom rozhovore s The Hollywood Reporter.

„Nikdy si nemyslím, že sú nejaké možnosti uzavreté. Neviem ako vy, ale ja si nemyslím, že moja postava bola úplne ukončená. Áno, Josh Lambert bol posadnutý a aj sa z posadnutia dostal. Vyzerá to, akoby s týmto chlapíkom už nebolo čo robiť. Neviem kam chcú zájsť tentoraz, no ja si nemyslím, že mám dvere zatvorené. Nie sú to žiadne červené dvere, ktoré by boli zatvorené.“

Zdroj: wall.aplhacoders.com

Touto výstižnou referenciou na červené dvere zakončil Patrick Wilson rozhovor. Určite nie je pochýb, že nám so svojou postavou stále má čo ukázať. Jeho herecké kvality sme mali možnosť spoznať už v iných projektoch od Jamesa Wana.

Najbližšie ho budeme mať možnosť vidieť vo filme V zajatí démonov 3 a pokračovaní minuloročného Aquamana. Už záleží len na štúdiu Blumhouse, kedy sa pustí do produkcie filmu.

Piaty diel by mal byť návrat ku koreňom a my sa už nevieme dočkať! A čo vy?

Zdroj: movieweb.com, movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

  1. Tak isto prvý diel ma v dobe keď som ešte Jamesa režiséra poznal po Saw veľmi učarovala 2 časť bola ešte sugestivnejsia a emotivnejsia a hororov skoro dokonalá, 3a 4 nadpriemerne ale 5 očakávam v jednej z mojich obľúbených sérii, ale chcem ju vidieť samozrejme as po nových Halloween a V zajatí démonov 3. Aby sa nestalo, že sa roztrhne vrece a dajú všetko naraz a tým si budú sami sebe konkurovať a potom dlho nič kvalitné zo žánru.

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -