Ako by mohol vyzerať film Justice League Dark? Pozrite si testovacie animácie a concept arty!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Film Justice League Dark má concept arty!

Ešte v auguste minulého roku sme vám písali o tom, že režisér Doug Liman (Agent bez minulosti, Na hrane zajtrajška) opúšta projekt Gambit a podpisuje zmluvu so štúdiom Warner Bros. V tom čase sa mal stať režisérom dlho očakávaného filmu Justice League Dark, na ktorý majú fanúšikovia zálusk už nejaký ten rok. Odvtedy sa však ohľadom tohto tímu stihli stať iba dve veci. Začiatkom roku 2017 vyšiel animovaný film a režisér Liman stihol opustiť hranú adaptáciu. Warner Bros. má aktuálne rozrobených mnoho projektov, no vyzerá to tak, že JLD medzi nimi nie je. Nemá totižto žiadneho režiséra, no má aspoň scenár od Gerarda Johnstone (Housebound) a Jona Spaihts (Doctor Strange). Aké mená boli s projektom ešte spájané?

Pred Limanom bola snímka Justice League Dark spájaná aj s Guillermo del Torom, ktorý projekt neskôr opustil. Posledným menom na zozname bol Joseph Kahn, známy režisér videoklipov alebo krátkeho Power Rangers filmu z roku 2015. Ten sa o film zaujímal pred dvoma rokmi, pravdepodobne ho konzultoval aj s DC a Warner Bros. Pár dní dozadu totižto na svoj Twitter účet zdielal prvotné dizajny, testovaciu animáciu a concept arty všetkých postáv, ktoré vytvoril dva roky dozadu. Ako mohli pod jeho vedením vyzerať postavy ako Constantine, Zatanna, Deadman, Jason Blood a Swamp Thing?

Justice League Dark
Zdroj: variety.com

Kto sú vôbec Justice League Dark a čo je ich poslaním?

V komikse sa Justice League Dark označuje ako tím, ktorý rieši záhady, na ktoré Justice League nemá čas. Prvý krát sa predstavili v roku 2011 v sérii new 52 a členovia pôvodného tímu sú napríklad John Constantine, Zatanna, Swanp Thing, Deadman a Jason Blood. Pod článkom môžete nájsť koncepty všetkých týchto postáv a dokonca aj testovaciu animáciu Swamp Thinga!

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -