Film Rampage: Dátum premiéry sa presúva spolu s príchodom nadupaných medzinárodných plagátov!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 22 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Dwayne „The Rock“ Johnson je aktuálne najžiadanejším hercom Hollywoodu. Jeho filmový „denník“ je plný natáčaní a po gigantickom úspechu snímky Jumaji: Vitajte v džungli prichádza ďalšia bomba. Bývalý wrestler sa najbližšie ukáže v blockbusteri menom Rampage, teda vo filmovej adaptácii ikonickej hry. Pôvodný dátum premiéry bol naplánovaný na 20. apríla 2018 a na Slovensku a v Česku na 12. apríl. Dnes sa však oznámil presun premiéry o týždeň skôr, takže na 13. apríla. Je však diskutabilné, či si aj my pozrieme film o týždeň skôr, alebo u nás premiéra ostane nezmenená. A prečo sa teda dátum premiéry presunul? Pravdepodobne je to kvôli filmu Avengers: Infinity War!

Zdroj: mastibite.com

Film Rampage uvidíme o týždeň skôr!

Noví Avengers sa totižto taktiež presunuli, presnejšie zo 4. mája na 27. apríl. Rampage tak dostane 2 týždne na to, aby zarobil poriadny balík – Potom vychádza Infinity War, ktorý na niekoľko týždňov nedá iným filmom spávať. Hlavným lákadlom snímky Rampage je samozrejme The Rock, takže sa o vysoký zárobok štúdio New Line Cinema nemusí obávať. Nový Jumanji predsa doposiaľ zarobil 919,9 miliónov dolárov. A proti ktorým filmom sa Rampage v deň premiéry postaví? Uvidíme horor od Blumhouse s názvom Truth or Dare, ďalej OverboardSgt. Stubby: An American HeroThe Miracle SeasonThe Rider. Najväčším kandidátom na úspech je tak samozrejme Dwayne a jeho Rampage.

Okrem spomínaného The Rocka sa nám predstavia aj iné hviezdy. Medzi nimi budú herci ako Joe Manganiello (Magic Mike), Malin Akerman (Watchmen), Jack Lacy (How to be Single), Naomie Harris (Skyfall), Jeffrey Dean Morgan (The Walking Dead) a Marley Shelton (Planet Terror). Režisérom je Brad Peyton, ktorý na filme pracoval so scenáristami Ryanom Engleom (Non-Stop), Carltonom Cuseom (Bates Motel) a Ryanom Condalom (Herkules).

PS: Zverejnené boli aj nové medzinárodné plagáty, ktoré naozaj stoja za pozretie!

Rampage
Zdroj: bleedingcool.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -