Uniknuté fotky z natáčania odhaľujú štart produkcie filmu The Batman. Čo nám odhalili?

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 23 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Od roku 2012 komiksová postava Batman nedostala svoj vlastný hraný film. To sa zmení už budúci rok, kedy nám režisér Matt Reeves (Vojna o planétu opíc, Cloverfield: Monštrum) prinesie sólovku The Batman s nádychom žánru „Film noir„. V hlavnej úlohe Temného rytiera sa ukáže herec Robert Pattinson, ktorý aktuálne pravdepodobne trávi svoj čas v posilňovni.

Ďalšími potvrdenými menami sú Zoë Kravitz ako Catwoman, Paul Dano ako Riddler, Jeffrey Wright ako komisár Gordon, Andy Serkis ako Alfred Pennyworth a John Turturro ako mafián Carmine Falcone. O poriadny herecký ansámbel teda núdza určite nebude a veríme, že Pattinson bude ďalším skvelým Batmanom.

Film The Batman odštartoval natáčanie

Premiéra je naplánovaná na 25. júna 2021, takže produkcia začala v ten pravý čas. Aj herec Jeffrey Wright prostredníctvom svojho Twitteru potvrdil, že natáčanie oficiálne začalo a mieri do známeho fiktívneho mesta Gotham City. Tento fakt potvrdzujú aj prvé uniknuté fotografie z natáčania, o ktoré sa postarali paparazzi alebo fanúšikovia.

Bohužiaľ, žiadni herci nie sú na fotkách vidieť, takže na prvý pohľad na Roberta Pattinsona v novom kostýme si ešte budeme musieť počkať. Na fotografiách vidíme policajné autá Gotham City, novinársku dodávku, elektrikársku dodávku a taxík. V diaľke je vidieť aj niekoľko komparzistov v policajných uniformách. Po Jeffreym Wrightovi ani stopy.

Na internete už nejaký čas kolujú klebety o tom, že The Batman sa bude odohrávať v 90. rokoch. Vyzerá to tak, že to tieto fotografie potvrdzujú, no je to veľmi ťažké určiť. Novinárske auto má na sebe označenie HD (vysoké rozlíšenie), takže dej môže byť zasadený do neskorých 90. rokov alebo súčasnosti. Ostatné autá však vyzerajú byť staršie.

Sme teda veľmi zvedaví na to, ktorú dobu nám režisér Matt Reeves ukáže. Zároveň môžeme počas najbližších týždňov očakávať stále viac a viac noviniek z natáčania, vrátane Roberta Pattinsona v kostýme Batmana. Zatiaľ je otázne, či použijú nejaký známy dizajn z komiksov alebo úplne nový a originálny čisto pre tento film.

Myslíte si, že Pattinson zvládne úlohu Batmana? Napíšte nám do komentárov.

Zdroj: movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

3 COMMENTS

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -