TOP 10 filmov, ktoré musíte vidieť, ak ste si zamilovali To All The Boys I’ve Loved Before

Nenechajte si ujsť

Betka Múcsková
Betka Múcsková
Volám sa Betka, mám 23 rokov a som študentkou žurnalistiky a sociálnej antropológie v Brne. Denne pozerám filmy a seriály. Okrem nich ma baví umenie v rôznych podobách: rada kreslím, maľujem, čítam, vyrábam, píšem,... Verím, že kreativita a tvorenie dokáže človeku dávať viac, než čokoľvek iné.

Film To All The Boys I’ve Loved Before a Valentín

Film To All The Boys I’ve Loved Before rýchlo nabral na popularite. Vyšiel v roku 2018 na Netflixe a tento rok sme sa konečne dočkali aj pokračovania To All the Boys: P.S. I Still Love You. Romantický príbeh roztopil nejedno divácke srdce.

Ak patríte medzi tých, ktorí sa do tohto filmu zaľúbili, určite si nájdete tip na film na romantický večer v nasledujúcom zozname. Je predsa Valentín, sviatok lásky a zaľúbených. Tak ho strávte so svojimi milovanými pri príjemnom romantickom filme.

10. Šialene bohatí aziati

Crazy Rich Asians
Zdroj: latlong.net

Film Šialene bohatí aziati vyšiel taktiež v roku 2018 a dejom aj výzorom sa veľmi podobá na obľúbenú Netflixovú romantickú komédiu. Na rozdiel od To All The Boys, tento film pracuje s ľahšími motívmi a krásu romantickej komédie objavuje v jednoduchosti.

9. Ako prísť o muža za 10 dní

How to lose a guy in 10 days
Zdroj: bustle.com

Film Ako prísť o muža za 10 dní vyšiel v roku 2003. Film rozoberá romantický vzťah od počiatku až cez všetky komplikácie dvoch ľudí, ktorí majú však narozdiel od protagonistov To All the Boys už dávno po strednej škole.

Vo filme hrajú populárni herci – Kate Hudson a Matthew McConaughey. Obe postavy sa snažia dokázať vlastné teórie o tom, ako vzťahy fungujú a rozhodnú sa to odskúšať spoločne na sebe. Ich vzťah je teda od začiatku postavený na lžiach.

8. Set It Up

set it up
Zdroj: washingtonpost.com

V roku 2018 vyšla na Netflixe aj ďalšia romantická komédia, Set It Up. Film je o dvoch prepracovaných asistentoch, ktorí sa rozhodnú dať dokopy svojich šéfov. Sľubujú si od toho, že na nich nebudú takí prísni a ich práca sa poľaví.

Protagonisti si ale nájdu cestu k sebe a zaľúbia sa. Je to moderná romantická komédia, ktorá sa zahráva s originalitou aj klišé a rovnomerne ich vyvažuje.

7. Sierra Burgess is a Loser

sierra burgess is a loser
Zdroj: insider.com

Ďalšia netflixovka z roku 2018, ktorá roztopila srdcia mnohým tínedžerským divákom. Z celého zoznamu sa práve tento film podobná na To All The Boys najviac. Dokonca hlavná mužská postava je hraná tým istým hercom, ktorým nie je nik iný, než Noah Centineo.

Ide o tínedžerskú romancu založenú na pomýlených identitách a dlhých telefonátoch. Sierra predstiera, že je niekým úplne iným, len aby si uchmatla pár platonických chvíľ s jej vysnívanou láskou.

6. Rande na jednu noc

nick and noahs infinite playlist
Zdroj: fanpop.com

Film Rande na jednu noc vyšiel v roku 2008. Tak, ako aj v The All The Boys, aj v tomto filme príbeh začína tým, že dievča potrebuje falošného priateľa. Tento vzťah však nezostane falošným nadlho.

5. Lásku si nekúpiš

cant buy me love
Zdroj: hollywoodlife.com

Film Lásku si nekúpiš je narozdiel od ostatných na tomto zozname omnoho starší. Vyšiel už v roku 1987. V tomto filme sa jeden nie veľmi obľúbený študent strednej školy rozhodne zaplatiť tisíc dolárov svojej susede, populárnemu dievčaťu, aby mesiac predstierala, že s ním chodí.

Lenže tak, ako v každom filme, táto hra im nevydrží dlho. Dvojica sa začne hádať a ich vzťah sa rozpadne. To by ale nebola tínedžerská dráma, keby sme sa na konci nedočkali šťastného konca.

4. Ľahko ju zbaliť

easy a
Zdroj: insider.com

Film Ľahko ju zbaliť uzrel svetlo kinematografického sveta v roku 2010. Stredoškoláčka Olive sa zapletie do vlastnej siete lží po tom, ako povie svojim spolužiakom, že stratila panenstvo. Čo samozrejme nebola pravda.

Nahovorí niekoľkých chlapcov zo školy, aby predstierali s ňou, že mali spolu sex, aby boli populárnejší. Aj keď v tomto filme romantika a láska nie sú hlavnou témou, stále obsahuje rozkošný milostný príbeh.

3. Ja, Simon

love simon
Zdroj: thehollywoodnews.com

Rok 2018 priniesol mnoho nových romantických filmov. Medzi nimi aj film Ja, Simon. Príbeh popisuje život stredoškoláka, ktorý je homosexuálom, no ešte nenabral odvahu povedať to verejnosti. Postupne svoje tajomstvo odhaľuje svojim najbližším, zatiaľ čo bojuje so šikanou.

Online spozná chlapca, s ktorým si sadnú a zaľúbia sa do seba. Simon však musí odhaliť jeho identitu, aby ho mohol spoznať osobne.

2. 10 Things I Hate About You

10 things i hate about you
Zdroj: vaguevisages.com

10 Things I Hate About You je jedným z najlepších romantických filmov z 90. rokov. Tento film vyšiel v roku 1999. Je modernou adaptáciou Shakespearovej hry Skrotenie zlej ženy. Hlavné postavy sa opäť raz dohodli na spoločnom vzťahu a opäť raz sa do seba naozaj zaľúbia.

1. Šestnásť sviečok

sixteen candles
Zdroj: wkfr.com

Najstarší, no najlepší film, ktorý sme pre vás vybrali, je film Šestnásť sviečok. Vyšiel v roku 1984. Tento film bol dokonca spomenutý v The All The Boys, keď Lara Jean rozpráva o svojej vízii romantiky.

Príbeh je klasickou romantickou rozprávkou o hanblivom dievčati, ktoré sa zaľúbi do populárneho chlapca. Musí tak bojovať s populárnymi dievčatami, aby si nakoniec vybral ju.

Bonus: The Kissing Booth

the kissing booth
Zdroj: whats-on-netflix.com

Film The Kissing Booth sa nám už do rebríčka nezmestí, no bol by hriech nespomenúť ho. Áno, je to ďalšia netflixová romantická komédia z roku 2018. Príbeh je o dvoch kamarátoch – Shelly a Lee, ktorí si navzájom sľúbili, že sa nikdy nezamilujú do ich súrodencov.

Shelly sa však predsavzatie dodržať nepodarí a jedného dňa pobozká Leeho brata. O pár dní s ním dokonca začne chodiť. Následne sa musí vyrovnať s tým, že zradila svojho najlepšieho kamaráta a bojuje s rozhodnutím medzi láskou a priateľstvom.

Súhlasíte s našim výberom? Ktorý film vás oslovil najviac? Dajte nám vedieť do komentára!

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -