Netflix prichádza s novým trailerom na film To All the Boys: P.S. I Still Love You

Nenechajte si ujsť

Betka Múcsková
Betka Múcsková
Volám sa Betka, mám 23 rokov a som študentkou žurnalistiky a sociálnej antropológie v Brne. Denne pozerám filmy a seriály. Okrem nich ma baví umenie v rôznych podobách: rada kreslím, maľujem, čítam, vyrábam, píšem,... Verím, že kreativita a tvorenie dokáže človeku dávať viac, než čokoľvek iné.

V decembri 2018 Netflix zábavným videom ohlásil oficiálne pokračovanie úspešného filmu. A pred pár dňami sme konečne po dlhom čakaní dostali trailer na film To All the Boys 2! Tentokrát bude film niesť názov To All the Boys: P.S. I Still Love You.

V roku 2018 sa na Netflixe objavila výnimočná romantická komédia pre teenagerov To All the Boys I’ve Loved Before. Príbeh o dievčati menom Lara Jean si diváci rýchlo obľúbili a film sa zaradil medzi najlepšie teenagerské romantické komédie na Netflixe.

TIP na film: To All the Boys I've Loved Before | Originálna teenagerská dráma
Zdroj: thephilippinepost.com

Trailer na film To All the Boys 2

Trailer nám prezrádza, že sa film bude zaoberať milostným trojuholníkom. Po tom, ako sa Larine listy dostali do rúk chlapcom, do ktorých sa zaľúbila, musela Lara riešiť mnoho trápnych a komplikovaných situácií. Všetko nakoniec ale dopadlo dobre a ona skončila so svojím vysnívaným princom.

V pokračovaní sa však objaví ďalší chlapec, ktorý dostal jej list. Vyzná jej lásku a snaží sa s ňou tráviť čo najviac času. Lara je šťastná so svojím priateľom, no jej city sa začnú miešať a situácia sa skomplikuje. Koho si nakoniec vyberie?

Peter and Lara Jean
Zdroj: allocine.fr

Kedy vyjde film?

Trailer nám taktiež prezrádza dátum, kedy si budeme môcť To All the Boys 2 pozrieť. Keďže ide o romantický film, nie je prekvapením, že jeho zverejnenie je blízko k Valentínu, sviatku zaľúbených. Páriky tak určite majú spolu čo pozerať!

Film vyjde 12. februára na Netflixe. Obe časti sú natočené podľa originálneho príbehu z románu od spisovateľky Jenny Han. Hlavné postavy budú hrať už zabehnutí herci, ktorých veľmi dobre poznáme z prvého filmu.

Laru Jean bude hrať talentovaná mladá herečka Lana Conor a ako jej priateľ Peter sa nepredstaví nik iný, než dievčatami ospevovaný Noah Centineo. Určite sa môžeme tešiť na film plný napätia, lásky, rozhodovania a problémov. A snáď budeme šťastní s tým, koho si Lara nakoniec vyberie ako svoju pravú lásku. Bude ňou jej priateľ Peter, alebo záhadný nový chlapec? Nenechajte si to ujsť!

Tiež sa už neviete dočkať pokračovania? Koho by si mala Lara podľa vás vybrať? Dajte nám vedieť v komentároch!

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -