FilmyNovinky

Filmová adaptácia hry Uncharted má opäť nového režiséra! Kedy ju uvidíme?

Videohry a ich filmové adaptácie – príbeh, ktorý takmer nikdy nekončí šťastne. Od Warcraftu, cez Assassin’s Creed až po Tomb Raider… Fanúšikovia hernej série Uncharted však veria, že práve tento film zlomí kliatbu filmov podľa hier. Produkcia tohto filmu ale zatiaľ čelila iba samým problémom, vrátane prepisovania scenára a neustálej výmeny režisérov.

Pôvodne sa o projekt mali postarať mená ako Seth Gordon, Neil Burger alebo David O. Russell. Neskôr na poste režiséra skončil Shawn Levy (Oceľová Päsť, Stranger Things), pri ktorom bolo všetko konečne na dobrej ceste. Ten nakoniec od réžie cúvol v decembri, pretože má na starosti akčnú komédiu Fall Guy s Ryanom Reynoldsom.

film Uncharted

Zdroj: twitter.com

Film Uncharted má nového režiséra

Film sa tak zas a raz ocitol bez režiséra, no štúdio Sony našťastie rýchlo našlo náhradu. Portál Variety totižto prezradil, že sa réžie chopil Dan Trachtenberg. Ten má na konte film 21 Cloverfield Lane, ktorý sa mu naozaj podaril. Projekt sa tak po dlhom čase konečne posúva vpred a produkcia by podľa všetkého mohla začať ešte tento rok.

Začiatok natáčania je však ešte v nedohľadne, pretože herec Tom Holland má plné ruky práce s propagáciou filmu Spider-Man: Far From Home po celom svete. Každopádne, Trachtenbergov plán je taký, že chce stihnúť začať natáčať ešte pred koncom roka. Dúfame teda, že film už nebude čeliť ďalším podobným problémom.

film uncharted

Zdroj: screenrant,.com

Sony pracuje na tomto filme už roky a zatiaľ jediným razantným krokom bolo obsadenie Toma Hollanda (Spider-Man: Návrat domov, Avengers: Infinity War) do hlavnej úlohy.

Príbeh sa teda zameria na mladšiu verziu zlodeja a dobrodruha Nathana Drakea – podobnú, ako sme videli v tretej časti hry. O filme Uncharted sme sa rozpisovali už mnohokrát, pokiaľ si teda chcete prečítať niečo viac, stačí navštíviť toto vlákno.

Veríte, že sa filmová adaptácia Uncharted tentokrát dostane z pred-produkcie? Vaše názory nám napíšte do komentárov!

Zdroj: screenrant.com

Adam Martiš
About author

Volám sa Adam, mám 19 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.
  Related posts
  FilmyOdporúčame

  Štúdio Warner Bros. odhalilo dátumy vydania filmov Matrix 4 a The Flash

  Filmy

  Film Šťastný nový rok ovládol kiná, je aktuálnou jednotkou návštevnosti

  FilmyVýber šéfredaktora

  Chystá Disney novú Planétu opíc? Režisér šokoval fanúšikov týmto prehlásením

  FilmyOdporúčameTrailery

  Krásna Gal Gadot sa vracia v prvom traileri na film Wonder Woman 1984

  Pridaj komentár