Sopranovci prichádzajú do kín! Ktoré pôvodné aj nové mená si zahrajú v mafiánskom prequeli?

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Žijeme v dobe, kedy je skvelé byť fanúšikom starších filmov a seriálov. Štúdiá si konečne uvedomujú potenciál kultových príbehov a preto sa vôbec nedivíme, že takmer každý ukončený dej dostáva pokračovania, spin-offy a prequeli. Výnimkou nie je ani kultový mafiánsky seriál Sopranovci. Ako sme vám odhalili ešte dávnejšie, pôvodní tvorcovia spájajú sily s filmovým štúdiom New Line Cinema a spoločne nám prinesú prequel. Počin s názvom The Many Saints of Newark je tajomný. Dnes však konečne prichádzajú vzrušujúce správy!

sopranovci dostanú film
Zdroj: sickchirpse.com

Sopranovci film

Projekt sa formuje tak, že uspokojí nielen fanúšikov pôvodného seriálu, ale aj nových divákov, ktorí sa s ním zoznámia práve v kine. Určite vás poteší správa, že herecké obsadenie povedie Alessandro Nivola, ktorý stvárni postavu Richarda „Dickeyho“ Moltisantiho. Áno, staré známe meno sa vracia. V oceňovanom seriáli táto postava vystupovala ako mentor Tonyho Soprana (James Gandolfini) a otec Christophera Moltisantiho (Michael Imperioli). Teraz dostáva šancu prevziať slávu a titulnú rolu.

Veterán z Vietnamskej vojny a člen kriminálnej rodiny zomrel, ešte keď bol Christopher dieťa. Môžeme teda očakávať, že film bude končiť práve jeho smrťou – čo dodá váhu ako prequelu, tak aj dokončenému seriálu. Nehovorím to len tak, pretože práve s jeho postavou súvisia ďalšie vzrušujúce novinky!

Bude postava Jona Bernthala spojená so smrťou Dickeyho?; Zdroj: kafeinsiz.com

Ku projektu sa oficiálne pridávajú herci Jon Bernthal a Vera Farmiga. Herci známi z úspešných filmov a seriálov si svoje miesto určite nájdu, pričom môžeme predpokladať, že budú úzko súvisieť s hlavnou postavou. Momentálne dohady hovoria, že Farmiga si zahrá Dickeyho ženu Joannu, zatiaľ čo Bernthal stvárni človeka blízko spätého s Dickeyho smrťou, Barryho Haydu. Nič síce nie je isté, no určite by nás to uspokojilo.

Prequel film The Many Saints of Newark sa bude odohrávať počas nepokojov v tomto meste. Scenár prinesú Chase a Lawrence Konnorovci, o réžiu sa postará Alan Taylor (Game of Thrones). Tak čo, tešíte sa?

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -