First Man, film o prvom pristátí na Mesiaci s Ryanom Goslingom a režisérom Damienom Chazellom sa odkladá! Kedy ho uvidíme?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

First Man bohužiaľ príde neskôr ako sme si mysleli!

Ak ste režisér, ktorý má dva filmy a oba boli nominované na Oscara za najlepší film, je jasné, že ste vstúpili do režisérskej elity. Presne takým je teraz najmladší výherca Oscara za najlepšiu réžiu, Damien Chazelle. Nejeden filmový fanúšik sa pýtal, čo plánuje ako ďalšie. To už však dávno vieme. Chazelle sa chystá sfilmovať príbeh Neilla Armstronga a jeho pristátie na Mesiaci. Vieme dokonca aj to, že sa v roli astronauta predstaví Ryan Gosling. Čo však nevieme a dozvedeli sme sa práve teraz je, kedy sa máme na film tešiť.

Keďže film bude robený už podľa napísaného scenára (adaptovaného z rovnomennej knihy First Man), mysleli sme, že film sa stihne natočiť rýchlo (do konca leta). Mysleli sme ale zle, pretože oficiálny dátum je oddnes nastavený na Október 2018. Znamená to jediné a síce to, že s filmom bude ozaj veľa práce. Je takmer isté, že tento projekt bude stáť „trochu“ viac ako Chazellov La La Land, takže neskorší dátum je ozaj pochopiteľný. Dúfame teda, že sa Chazelle popasuje aj s takýmto nehudobným biografickým snímkom. 

Damien Chazelle a Ryan Gosling pri natáčaní filmu La La Land; Zdroj: variety.com
Damien Chazelle a Ryan Gosling pri natáčaní filmu La La Land; Zdroj: variety.com

Myslíte, že Chazelle vytvorí ďalší úspešný film aj keď nepôjde o hudobný žáner? Tešíte sa, že si s Goslingom zopakuje spoluprácu? Vaše názory nám píšte do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -