Filmy

First Man, film o prvom pristátí na Mesiaci s Ryanom Goslingom a režisérom Damienom Chazellom sa odkladá! Kedy ho uvidíme?

First Man bohužiaľ príde neskôr ako sme si mysleli!

Ak ste režisér, ktorý má dva filmy a oba boli nominované na Oscara za najlepší film, je jasné, že ste vstúpili do režisérskej elity. Presne takým je teraz najmladší výherca Oscara za najlepšiu réžiu, Damien Chazelle. Nejeden filmový fanúšik sa pýtal, čo plánuje ako ďalšie. To už však dávno vieme. Chazelle sa chystá sfilmovať príbeh Neilla Armstronga a jeho pristátie na Mesiaci. Vieme dokonca aj to, že sa v roli astronauta predstaví Ryan Gosling. Čo však nevieme a dozvedeli sme sa práve teraz je, kedy sa máme na film tešiť.

Keďže film bude robený už podľa napísaného scenára (adaptovaného z rovnomennej knihy First Man), mysleli sme, že film sa stihne natočiť rýchlo (do konca leta). Mysleli sme ale zle, pretože oficiálny dátum je oddnes nastavený na Október 2018. Znamená to jediné a síce to, že s filmom bude ozaj veľa práce. Je takmer isté, že tento projekt bude stáť “trochu” viac ako Chazellov La La Land, takže neskorší dátum je ozaj pochopiteľný. Dúfame teda, že sa Chazelle popasuje aj s takýmto nehudobným biografickým snímkom. 

Damien Chazelle a Ryan Gosling pri natáčaní filmu La La Land; Zdroj: variety.com

Damien Chazelle a Ryan Gosling pri natáčaní filmu La La Land; Zdroj: variety.com

Myslíte, že Chazelle vytvorí ďalší úspešný film aj keď nepôjde o hudobný žáner? Tešíte sa, že si s Goslingom zopakuje spoluprácu? Vaše názory nám píšte do komentárov.

About author

They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.
  Related posts
  FilmyTrailery

  Režiséri Avengers: Endgame prichádzajú na Netflix s akčnou peckou s Chrisom Hemsworthom

  Filmy

  Ako si pozrieť celý Marvel Cinematic Universe v chronologickom poradí?

  Filmy

  Dozvedeli sme sa oficiálny dátum vydania filmu Blade? Kedy sa lovec upírov pripojí do MCU?

  Filmy

  Kto všetko bude členom tímu vo filme Avengers 5 a čo zatiaľ o filme vieme?

  Pridaj komentár