Pozrite si fotky a videá z natáčania filmu Spider-Man: Far From Home v Česku!

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Volám sa Andrej, mám 21 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Po historickej udalosti v podobe Avengers: Infinity War a len čerstvo vydanom traileri na film Captain Marvel asi niet lepším časom, kedy je skvelé byť fanúšikom Marvelu. To nám potvrdia aj naši kamaráti z Česka. Tam totižto momentálne hviezdi úplne iná komiksovka. Ako sme vám dali vedieť minule, Spider-Man je momentálne v Česku na natáčaní filmu Far From Home, ktorý sa nám dnes predstavuje novými zábermi z pľacu. Ako to tam vyzerá? Poďme sa na to spolu pozrieť!

Fotky a videá z natáčania filmu Spider-Man: Far From Home

Blockbuster úrovne Spider-Mana od Marvelu samozrejme musí ukázať zaujímavé a pekné lokácie. Ako jednu z nich v Prahe si tvorcovia filmu vybrali známy Karolov Most, na ktorom sa v noci tiež natáčalo. Bolo pri tom veľa ľudí, poväčšine tí najväčší fanúšikovia, a samozrejme sa objavil aj Tom Holland. Nech sa páči, pozrite sa na čerstvé zábery, ktoré sa nám naskytli len pred pár hodinami:

Jeden zo zvedavých fanúšikov nám pekne ukázal, aká atmosféra panuje v centre Prahy na natáčaní novej Marvelovky. Pomimo nových záberov sme taktiež dostali nové informácie čo sa týka samotného natáčania. Príspevok používateľa menom Marklar12 nám odhalil, že natáčanie trvalo zhruba od 17:00 do 21:00.

Tento deň natáčania vraj označili za malý a krátky, čo sú slová, ktoré vo vysoko-rozpočtových produkciách často nepočuť. Jedna scéna niesla názov „Letný festival“ a podľa všetkého zahŕňala veľa ľudí, tanca a zábavy. Pri natáčaní bol podľa všetkého dôležitý čierny autobus s tmavými oknami a talianskou poznávacou značkou. Nachádza sa v ňom záporák filmu? Alebo niektorí z dôležitých Avengerov? To zatiaľ vôbec netušíme, no očakávame, že sa to dozvieme už onedlho.

fotky a videá z natáčania filmu Spider-Man: Far From Home
Zdroj: marvelcinematicuniverse.wikia.com

Keď so scénou „Letného festivalu“ končili, produkčný tím už bol nachystaný na druhej lokácii – na Karolovom Moste. Scéna podľa všetkého zahŕňala dvoch veľkých hercov, vrátane Toma Hollanda. Scény z mostu budú zaujímavé najmä pre tých z nás, ktorí už Prahu navštívili, a dané miesto dobre poznajú.

Ak vás vyššie uvedené zábery z natáčania ešte nenasýtili, pozrite si video Tomma Holanda na verejnosti medzi ľuďmi:

 

Aké dojmy na vás zanechal fakt, že nový Spider-Man sa natáča práve v Prahe? Vaše predpovede ohľadom toho, čo nás vo filme čaká, nám zanechajte v komentároch!

Zdroj: marvelcinematicuniverse.wikia.com, Instagram

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -