TOP 10 zaujímavých faktov o tvojich obľúbených osobnostiach #13

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Zaujímavé fakty o osobnostiach #13

Poznáme ich pravdepodobne všetci. Či už z televízie, alebo plátna kín. Takmer nikto však nepozná rôzne zaujímavé pikošky a fakty, ktoré sa skrývajú za týmito známymi tvárami. Aj dnes ti preto predstavím 10 zaujímavých faktov o tvojich obľúbených osobnostiach, ktoré si určite nevedel!

Robert Downey Jr.

Tony Stark bol na konci filmu Iron Man 3 urobený celý pomocou CGI technológie!
Zdroj: variety.com

Problémy s drogami Roberta Downey Jr. vyvrcholili v rokoch 1996 – 2001 kedy bol niekoľkokrát zadržaný a podnikol niekoľko liečení. Vyhodili ho kvôli tomu zo seriálu Ally McBealová (1997). Svoju kariéru začal odznova v roku 2003.

Jessica Chastain

TOP 10 faktov o Jessice Chastain
Zdroj: wallpapersite.com

Pokiaľ by ste chceli Jessicu zobrať na chutný krvavý steak, pravdepodobne by ste s tým u nej nepochodili. V roku 2013 totižto Ellen DeGeneres povedala, že bola 15 rokov vegetariánkou pred tým, ako sa v roku 2007 stala vegánkou. Na vegánskej diéte to však nemala ľahké hlavne pri naberaní váhy pre film The Help. Musela tak piť sójovú zmrzlinu, ktorá bola roztopená v mikrovlnke.

Tom Hardy

Zdroj: miedon-3.cocolog-nifty.com

Malíček Toma Hardyho je natrvalo ohnutý. Podarilo sa mu bodnúť nožom do krájaciej dosky a natiahnúť si pri tom malíček. Musel podstúpiť tri operácie pre to, aby mohol prst zavrieť do päste. Vyrovnať ho však už nemôže..

Jennifer Lawrence

Zdroj: screenrant.com

Jennifer nikdy nechodila na žiadne hodiny herectva alebo na hereckú školu. Dokonca, na jej škole ju nevybrali do dramatického krúžku. Jej rodičia s ňou dokonca dohodli, že môže robiť herectvo až po vyštudovaní školy. Našťastie, na strednej zmaturovala o dva roky skôr pretože bola čistá jednotkárka.

Tom Hiddleston

tom hiddleston fakty
Zdroj: wallpapers13.com

Každý, kto má oči vie, že vo filmoch sa ukazuje viac odhalené ženské telo, ako to mužské. To si všimol aj Tom pri natáčaní filmu Crimson Peak. Zastáva teda myšlienku, že by sa to malo nejako vyrovnať. Lobuje za viac mužskej nahoty vo filmoch!

Margot Robbie

Zdroj: bloodydisgusting.com

Margot Robbie priznala, že v jednej scéne filmu Vlk z Wall Street (2013) dala omylom ďaleko väčšiu facku Leonardovi DiCapriovi, než by naozaj chcela. Herečka následne priznala, že sa po dotočení tejto scény bála, aby ju kolega dokonca nezažaloval.

Heath Ledger

Zdroj: wallpapers-web-blog.com

Kim Ledger, otec zosnulého Heatha Ledgera, po smrti svojho syna zverejnil denník, ktorý si Heath viedol pred natáčaním filmu. V zápisníku boli rôzne nápady a inšpirácie, ktoré chcel Heath Ledger využiť, aby vyzeral ako diabolský Joker. K tomu dostal od režiséra Christophera Nolana v rámci možností voľný priestor. V zápisníku boli napríklad situácie, ktoré by Jokerovi prišli vtipné, ako napríklad slepé deti, jedinci s poškodenými mozgom alebo sombrero. Na poslednom liste zápisníku napísal zosnulý herec cez celú stránku: “Bye, bye.”

Gal Gadot

wonder woman 1984
Zdroj: geektyrant.com

Gal Gadot (Diana) musela pred nakrúcaním filmu Wonder Woman (2017) absolvovať náročný tréning. Každý deň strávila dve hodiny v posilňovni, potom zopár hodín jazdila na koni a na ďalšie dve hodiny sa vrátila do fitness centra na tréning bojového umenia. To sa opakovalo šesť dní do týždňa.

Simon Pegg

herec simon pegg
Zdroj: thefilmstage.com

Jeho skutočné meno je Simon John Beckingham. Simon si zmenil svoje meno, keď sa jeho rodičia rozviedli a jeho matka sa po druhýkrát vydala. Simon si zobral prezvisko svojho nevlastného otca.

Alexandra Daddario

Zdroj: youtube.com

V 16 rokoch prestúpila z Brearley School do Professional Children’s School v New Yorku, aby sa hraniu zamerala na plný uväzok.

Zdroj: csfd.cz

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -