Vojnový film Greyhound s Tomom Hanksom sa odkladá! Uvidíme ho vôbec?

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Najnovší film z prostredia druhej svetovej vojny Greyhound neuvidíme tak, ako bolo spočiatku plánované. Filmové štúdio Sony presunulo premiéru filmu na rok 2020. Dôvod odkladu zatiaľ nebol uvedený. Tom Hanks sa nám teda najbližšie predstaví v životopisnom filme A Beautiful Day in the Neighborhood, kde herec stvárni postavu Freda Rogersa.

Film Greyhound bol oficiálne naplánovaný na 22. marca 2019, ale štúdio Sony tento dátum zmenilo na 8. mája 2020. To znamená, že sa dočkáme viac ako ročného posunu. Tento rok by sa teda Greyhound postavil do ešte väčšej konkurencie ako sú filmy Captain Marvel začiatkom marca a Avengers: Endgame, ktorý príde koncom apríla. Toho sa teda už viac báť nemusia.

zdroj: movieweb.com

Okrem hlavnej postavy vo filme, Tom Hanks taktiež napísal aj scenár. Pripravovaný film je adaptáciou knižnej predlohy The Good Shepherd od spisovateľa C. S. Forestera. Príbeh sleduje veliteľa amerického námorníctva Ernesta Krauseho, ktorý slúžil vo vojne medzi Španielskom a Amerikou. V neskorších rokoch taktiež viedol konvoj cez severnú časť Atlantického oceánu počas 2. svetovej vojny. Film sa zaradí medzi vojnové filmy s Tomom Hanksom, z ktorých môžete poznať projekty ako Zachráňte vojaka Ryana (1998) alebo seriál Bratstvo neohrozených (2001). Síce sa dátum premiéry presunul do ďalekej budúcnosti, herec sa medzitým objaví hneď v niekoľkých projektoch.

Kde všade sa objaví herec Tom Hanks do príchodu filmu Greyhound? 

Ako už je všetkým známe, na svetlo sveta prichádza niečo výnimočné. Vysokoočakávaný film Toy Story 4, v ktorom sa Tom Hanks predstaví ako kultová hračka Woody. Herec prezradil, že toto pokračovanie bude veľmi emocionálne a vrátia sa nám všetky spomienky, aké sme na sériu mali. Okrem tejto animovanej klasiky sa však dočkáme aj filmu A Beautiful Day in the Neighborhood, ktorého premiéru zažijeme 22.novembra 2019.

Spoločnosť Sony taktiež odhalilo dátumy vydania pre ich nadchádzajúce projekty Ghostbusters 3 a Morbius the Living Vampire. Obidva celky sa ukážu v lete roku 2020. To je len pár mesiacov po novom dátume vydania filmu Greyhound. Ten sa pre oko diváka môže stať veľmi zaujímavým a ak vám meno C. S. Forester nič nehovorí, nezabudnite si prečítať  knihu The Good Shepherd. Času je totiž ešte dosť.

Zdroj: movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -