GTA 5 sa vráti v rozšírenej a vylepšenej verzii. Zahrať si ju budeme môcť na PS5 už budúci rok

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Jedna z najlepších hier minulej dekády sa opäť vráti na svoje pôvodné miesto, tentokrát však s úplne novým vzhľadom a funkciami. GTA 5 si totiž budeme môcť zahrať aj na PS5 a jej príchod sa očakáva v druhej polovici roku 2021.

Sony tak potešilo obrovský počet fanúšikov a zatiaľ čo čakáme na príchod GTA 6, takáto skvelá správa nás pravdepodobne spasila. Predsa len, hra bude obsahovať veľa vizuálnych vylepšení a rozšírená bude o nové príbehy.

GTA 5 sa vráti na konzolu novej generácie PS5

Oznámenie prišlo na podujatí odhalenia PlayStation 5 hier – celý zoznam hier nájdete tu – a akcia bola preplnená exkluzívnymi trailermi + kopou zaujímavých herných titulov. A práve vývojárske štúdio Rockstar Games malo tú česť zahájiť akciu, kedy nám odhalili aspoň kúsok z ich nového pripravovaného dobrodružstva s Michaelom, Trevorom a Franklinom.

Aj preto si dovoľujem hru GTA V zaradiť medzi legendy v hernom priemysle, a to z jedného prostého dôvodu. Žiadnej inej hre sa do dnešných dní nepodarilo zažiť vydanie na tri generačné konzoly. Prvýkrát sa objavila na konzolách PlayStation 3 a Xbox 360, potom sme si ju mohli užiť na PlayStation 4 a Xbox One, pričom sa do partie pridala aj PC verzia. Treťou generačnou konzolou bude PlayStation 5.

GTA V
Zdroj: youtube.com

Na svoje si prídu aj hráči GTA Online

Okrem vyššie uvedeného sa môžeme tešiť aj na GTA Online, ktoré bude taktiež exkluzivitou na PS5. A ak si konzolu zakúpite, prvé tri mesiace máte úplne zadarmo. Takže nám neostáva nič iné, ako šetriť, pretože Sony so svojim kúskom dnes v noci bezpochyby prekonal konkurenčný Xbox Series X.

Ak ste členmi PS Plus a GTA Online hrávate, oddnes si pre vás Rockstar pripravil aj ďalšie prekvapenie. Na vašom účte v Maze banke sa objaví nemalá suma 1 miliónov dolárov, samozrejme vo virtuálnej podobe a utratiť ich môžete len v hre.

GTA V
Zdroj: gamingnexus.com

Týmto nám chcú vývojári pravdepodobne skrátiť dobu čakania na ich nadchádzajúci vlajkový herný titul GTA 6, ale kedy sa ho dočkáme je zatiaľ otázne. Špekulácií je veľa, no pokiaľ nám to nepotvrdí samotný výrobca, sú úplne zbytočné. Aj preto nikam neodchádzajte, pretože ďalšie dôležité informácie by sa mohli dostaviť už v blízkej budúcnosti.

Čo hovoríte na nové GTA 5, ktoré si budeme môcť zahrať na PS5? O vaše názory sa s nami môžete podeliť v sekcii komentárov.

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -