Ako získať peniaze do GTA Online úplne zadarmo? Je to naozaj jednoduché

Nenechajte si ujsť

Leonard Priesol
Leonard Priesol
Ahoj, volám sa Leonard a mám 18 rokov. Som z Galanty. Študujem na strednej odbornej škole polygrafickej v Bratislave. Medzi moje hobby patria hry, filmy a cvičenie.

Ak ste jedným z tých, čo si práve stiahli GTA 5 zadarmo z Epic Store, je tu pre vás viac možností, ako si zarobiť v GTA Online. Ak je niekto v GTA Online nový, mal by vedieť, že každý štvrtok sa robí reset. Aktualizujú sa herné módy a Rockstar prináša hráčom nejaké tie bonusy.

GTA 5
Zdroj: wall.alphacoders.com

Zvyčajne to sú bonusy typu dvojité XP na určitých módoch, zľavy v obchodoch a podobne. Niekedy ale vývojári odmenia peniazmi hráčov, ktorí sa do hry len prihlásia. Ak ste si už GTA 5 stihli zadarmo stiahnuť alebo to len plánujete, určite sa pozrite aj do GTA Online.

Ak sa do GTA Online prihlásite do konca mesiaca, dostanete do hry $500,000 úplne zadarmo. Peniaze sa vám pošlú na účet do hry. Okrem toho všetky pištole sú v Ammu-Nation zadarmo, čo je ďalším dôvodom nahliadnutia do Online sveta. Väčšina zbraní je celkom drahých, no teraz máte pár pištolí k dispozícii zadarmo.

Ďalšie bonusy môžete získať prepojením vášho Twitch účtu s Rockstar Social Club účtom. Potrebujete mať ale platný Twitch Prime. Posledným dôvodom navštíviť Online je, že niektoré typy áut sú zlacnené, napríklad Karin Sultan RS, HVY Nightshark alebo Progen Emerus.

Hrávate GTA 5 aj online alebo iba single player? Napíšte nám do komentárov! 

Zdroj: vg247.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -