Hra GTA 5 by mala byť od zajtra úplne zadarmo! Ako ju môžete získať?

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Obľúbená aj nenávidená herná platforma Epic Games Store ponúka hráčom každý týždeň novú ponuku hier, ktoré si môžu stiahnuť úplne zadarmo. Najnovšie informácie od anonymného, no zato veľmi dobre informovaného zdroja však hovoria, že zajtrajšia ponuka schová všetky predošlé do vačku. Naozaj bude od zajtra GTA 5 zadarmo?

Hra GTA 5 zadarmo

Stále veľmi úspešná hra Grand Theft Auto V by mala byť od zajtra (14. máj) do 21. mája dostupná na stiahnutie úplne zadarmo. Ako je tomu zvykom, pokiaľ si hru pridáte do knižnice, ostane vám už navždy. Táto bezplatná verzia hry by dokonca mala byť Premium Edíciou, ktorá okrem prístupu do Grand Theft Auto Online ponúka aj rôzny prídavný obsah.

Gta v
Zdroj: Rockstar North

Táto novinka je naozaj nečakaná, keďže sa hra stále veľmi dobre predáva. Medzi májom 2019 a februárom tohto roku sa predalo neuveriteľných 10 miliónov kópií, pričom titul prvýkrát vyšiel ešte v roku 2013. Celkovo sa tak po celom svete predalo už viac ako 120 miliónov kópií.

Hra sa v januári pridala aj do Xbox Game Pass, kde pobudla niekoľko mesiacov. No pred pár týždňami bola nahradená titulom Red Dead Redemption 2, taktiež od vývojárskeho štúdia Rockstar Games. Spoločnosť pravdepodobne láka ľudí do Online módu, v ktorom prostredníctvom mikro-transakcií dokážu míňať reálne peniaze. Módu Grand Theft Auto Online sa totiž minulý rok darilo finančne lepšie ako v roku 2018. Hlavnou zásluhou je fakt, že sa vývojári o mód výborne starajú a neustále doň pridávajú nový obsah.

Zároveň môže ísť o prvotného prípravy pre odhalenie pokračovania Grand Theft Auto VI, ktorého sa nevieme dočkať. Viac o pripravovanej hre sa môžete dočítať v tomto vlákne.

Informácia síce nie je oficiálne potvrdená, no rozuzlenia sa dočkáme už zajtra. Myslíte si, že sa budeme od zajtra premávať v uliciach mesta Los Santos úplne zadarmo?

Zdroj: vg247.com, gamepressure.com

Mohlo by sa ti páčiť

6 COMMENTS

  1. Nikde nepíšete, ako ju získať zadarmo. Výpovedná hodnota celého článku 0. Nechápem, ako mi toto mohlo nájsť medzi prvými výsledkami hľadania

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -