Harley Quinn oslavuje 25 rokov a na úkor tohto sviatku si pre nás DC tvorcovia pripravili špeciálne video!

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Pri príležitosti 25. výročia vzniku postavy Harley Quinn sa jej vlastníci rozhodli o niečo špeciálne. DC totižto do sveta vypustilo video, v ktorých si môžeme vychutnať 25 tých najlepších vzhľadov našej obľúbenej zápornej postavy. Pre zaujímavosť, Harley bola prvýkrát použitá v roku 1992 ako „pomocný“ charakter pre animovaný seriál Joker for Batman. Hoci nezačala nijak bravúrne, cestu do komiksového sveta si našla veľmi rýchlo. Veľká vďaka samozrejme patrí aj herečke Margot Robbie, ktorá túto postavu dostala na filmové výslnie.

harley quinn vs. the joker
zdroj: youtube.com

Odkedy sa šialená Quinn zjavila po prvýkrát v jej červeno-čiernom obleku, svojho milovaného Jokera nechala ďaleko v pozadí. V komikse má už vlastnú posádku, rovnako ako novú (oveľa menej zneužívajúcu) lásku s iným zloduchom Gothamu, Poison Ivy. A aby si dokázala svoje postavenie, uvidíme ju hneď v dvoch nových projektoch. Okrem vysoko očakávaného a všetkými ospevovaného filmu Harley v Joker, sa jej dočkáme aj v projekte Gotham City Sirens.

Spomínané video zavesilo DC na svoj Youtube kanál, v ktorom si na začiatku môžeme všimnúť Brucea Timma, ktorý je stvoriteľom Harley Quinn. Po krátkom monológu si však už môžeme užiť všetky kostýmy, ktoré za tie roky vystriedala:

Evolúcia Harley Quinn

Video na úvod zobrazuje originálny čierno-čierny kostým z animovanej série. O 6 rokov na to sa DC rozhodlo svoju postavu prezliecť a aj z toho dôvodu si na jej tele môžeme všimnúť zimnú výstroj a kožušinovú kapucňu. Zmena ju čaká neskôr v roku 2004, kedy sa po prvýkrát ukazuje so svojou novou láskou. Tento outfit nosila až do roku 2011, kedy ju konečne vidíme v oblečení, ako sme mohli vidieť vo filme Suicide Squad. Vo videu si taktiež môžeme všimnúť dva špeciálne obleky – DC Bombshells a DC Super Hero Girl.

Tvorcovia si vymysleli úžasný spôsob ako ukázať vývoj našej obľúbenej zápornej postavy. Avšak nie každá verzia Harley sa nachádza vo videu vyššie. Chýbajú tam samozrejme outfity z videohier, ale to nás mrzieť nemusí. Napriek všetkému je fantastické vidieť, že Harley Quinn milujú naozaj všetci. A ak týmto videom chceli poukázať na nadchádzajúci film s Margot Robbie v hlavnej úlohe, máme sa určite načo tešiť! 

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -