Dave Bautista, Edward Norton či Kathryn Hahn. Herecké obsadenie filmu Na nože 2 naberá na obrátkach

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Ak si si myslel, že herecké obsadenie pripravovaného filmu Na nože 2 nemôže byť už viac vzrušujúcejšie, čítaj ďalej. Do scenáru od tvorcu franšízy Riana Johnsona sa pridali nové postavy, ktoré stvárnia naozaj skvelí herci.

Okrem Danielova Craiga (Nie je čas zomrieť) v hlavnej úlohe vo filme uvidíš aj známe tváre ako Dave Bautista (Strážcovia Galaxie Vol. 3), Kathryn Hahn (WandaVision), Edward Norton (Klub bitkárov) a Janelle Monáe (Moonlight). Tým sa to však ani zďaleka nekončí a na zozname hercov v najbližších dňoch nájdeš ďalšie zvučné mená.

Herecké obsadenie filmu Na nože 2 sľubuje príchod skvelého pokračovania

Natáčanie by malo začať niekedy počas leta v Grécku, ale presný dátum vydania zatiaľ nepoznáme. Vieme však to, že očakávaná kriminálno-komediálna novinka bude zarovno kín premiérovať aj na Netflixe. Streamovací gigant zaplatil filmovému štúdiu Lionsgate čiastku 450 miliónov dolárov za odkúpenie distribučných práv. No a vďaka takejto nemalej sume môže Johnson bez problémov napísať a zrežírovať aj tretí film, ktorý otvorí dvere ďalším filmovým projektom.

Čo sa týka dejovej línie filmu Na nože 2, tá je stále dôkladne zahalená pod rúškom tajomstva. Rian Johnson však píše, režíruje a produkuje so svojím dlhoročným produkčným partnerom Ramonom Bergmanom. Dvojica nám už v minulosti priniesla zakončenie ikonickej hviezdnej ságy s názvom Star Wars: Poslední Jediovia (2017) či akčné sci-fi Looper: Nájomný zabijak (2012).

Herecké obsadenie Na nože 2
Zdroj: seenit.co.uk

Bude režisér meniť názov druhého filmu?

Ako už stihol režisér oznámiť, nejedná sa ani tak o pokračovanie, ako o úplne odlišný príbeh s novými charaktermi. Pre všetky filmy je totižto spoločný len detektív Benoit Blanc v podaní Daniela Craiga a všetko ostatné nebude mať s prvým filmom nič spoločného. Takto sa Johnson vyjadril k druhému filmu zo stále rozrastajúcej sa franšízy:

„Bolo to dobre na hlavu, pretože keď som pracoval na prvom filme, tak som 10 rokov nemal predstavu o tom, o čom bude. A s týmto začínam rovnako s prázdnymi stranami. Nie je to ozajstné pokračovanie filmu Na nože. Mal by som prísť aj s novým názvom, aby som ho mohol prestať nazývať “pokračovanie filmu Na nože”. Pretože je to iba Daniel Craig ako ten istý detektív, ale inak s úplne novým obsadením.“

Dokonca prezradil, že by rád natáčal filmy z tejto franšízy pravidelne s odstupom pár rokov. Nebolo by to nemožné, vzhľadom na to, že by sa dalo pre vyšetrovateľa vymyslieť dostatok skvelých a zamotaných detektívnych prípadov. Otázne je, či by s ním na dlhodobú spoluprácu naskočil aj Daniel Craig. Na odpovede si ešte musíme chvíľu počkať, ale o všetkom ťa budeme určite informovať v pravý čas.

Čo hovoríš na pripravovanú detektívnu lahôdku Na nože 2, ktorej herecké obsedenie na seba láka pri každom mene? Kto sa ešte pridá k doposiaľ oznámeným hercom? Názor nám môžeš napísať dole do komentárov.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -