JOJ si mädlí ruky. Vďaka hokeju totálne ovládla sledovanosť na Slovensku

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Najčítanejšie za 7 dní

Hokej MS U20 na JOJ Šport

Úvodné dva šampionátové súboje zverencov Ivana Feneša proti Česku a Švajčiarsku sledovalo na JOJ Šport v čase trvania zápasov najväčšie množstvo divákov spomedzi programovej ponuky všetkých slovenských televízií.

Otvárací súboj šampionátu slovenských juniorských reprezentantov proti rovesníkom z Česka sa v utorok 26. 12. stal jednotkou na slovenskom na trhu – počas tohto ostro sledovaného súboja bola športová stanica JOJky lídrom trhu v oboch hlavných cieľových skupinách.

Hokej MS U20
Hokej MS U20, Zdroj: facebook.com/HockeySlovakia

Rovnaký úspech zopakoval JOJ Šport aj v stredu 27. decembra. Včerajšiu výhru slovenských reprezentantov proti Švajčiarsku sledovalo až 367-tisíc divákov, tretia tretina si pripísala skvelú 8,0 % sledovanosť a 28,0 % podiel na trhu, čím sa stala najsledovanejším nespravodajským programom dňa v CS 12+.

Skvelý výkon juniorov obsadil aj v rámci mladšieho publika prvé miesto v TOP rebríčku nespravodajských programov slovenských televízií, so 6,9 % sledovanosťou a s vysokým trhovým podielom, až 30,6 %.

Televízia JOJ Šport odvysiela všetky zápasy slovenských reprezentantov na juniorskom šampionáte vo Švédsku. Najbližšie sa hokejoví priaznivci môžu tešiť na zajtrajší tretí skupinový duel juniorských reprezentantov proti Nórsku.

Priamy prenos začína od 11:30 hod. predzápasovým štúdiom. Skupinovú fázu mladí Slováci ukončia na Silvestra 31. 12., kedy v rovnakom čase nastúpia proti USA.

Zdroj: TS JOJ Group

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -