Prezradil nám Tom Hardy o filme Venom 2 viac ako by mal?

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Splní sa fanúšikom Marvelu vo filme Venom 2 jeden z tajných snov? Tom H. a Tom H. v jednom príbehu? Bol by to neuveriteľný zážitok pre všetkých z nás, ktorí si obľúbili hercov Toma Hollanda v podobe Spider-Mana a Toma Hardyho v podobe Venoma.

Na verejnosť sa dostal príspevok z profilu druhého menovaného v kostýme Spider-Mana. Veľa náruživých fanúšikov si myslí, že nám tým chce herec niečo naznačiť a možno majú pravdu. Už pôvodný film Venom šíril všemožné teórie, že sa na striebornom plátne po boku Eddieho Brocka (Tom Hardy) objaví Peter Parker (Tom Holland). Bohužiaľ sa tak nestalo, ale nádej stále žije. Film Venom 2 je momentálne v procese príprav na samotnom počiatku výroby a je možné, že by sme si mohli Hollanda užiť aspoň v podobe malého kamea.

Ak by ste sa spomínaný príspevok snažili nájsť v tomto čase, nepodarí sa vám to už. Herec totižto fotografiu vymazal, a to všetkým teóriám dodalo na vážnosti. Sú špekulácie, že sa Tom Holland objaví v pripravovanom MCU filme Venom 2 pravdivé? Ako sme sa už mohli dozvedieť, štúdiá Sony a Marvel sa uviazali novej dohode a hodiť Hollanda do jedného vreca s Hardym môže mať pre budúcnosť tohto univerza obrovský význam a efekt.

Spider-man vs venom
Zdroj: movieweb.com

Kedy sa dočkáme filmu Venom 2?

Výroba filmu by mala začať niekedy v blízkej budúcnosti. V režisérskom kresle uvidíme Andyho Serkisa. Problém v natáčaní môže byť však pri hercovi Tomovi Hollandovi, ktorého časový harmonogram je momentálne zaplnený filmom Cherry od bratov Russovcov. Bez ohľadu na to, kedy sa začne výroba filmu, vieme jeden podstatný fakt. Film Venom 2 je to, čo chcú fanúšikovia vidieť. Avšak, zatiaľ ostávajú všetky bližšie podrobnosti zakryté rúškom tajomstva. Všetko sa dozvieme už budúcu jeseň, kedy je tento film naplánovaný ukázať sa na striebornom plátne.

Aby toho nebolo málo, okrem hercovej vyťaženosti, ktoré znižujú jeho šance na kameo, existuje aj závažnejší problém. Šeptá sa, že by malo dať Disney a Marvel spoločnosti Sony 5 miliárd dolárov za odkúpenie práv na tohto ikonického hrdinu. V tejto chvíli vieme, že ide o nepotvrdenú fámu. Ale ak sa tieto informácie potvrdia, Spider-Mana tak skoro vo filme s Venomom neuvidíme. Sony je vlastníkom pavúčieho muža a svoje práva s MCU zdieľali len pri určitých projektoch. Momentálne majú v pláne ešte pokračovanie k filmu Spider-Man: Ďaleko od domova a zatiaľ neznámy MCU film.

Ako sa celá situácia vyvinie, uvidíme postupom času a nám neostáva nič iné ako dúfať, že všetko dobre dopadne. Predsa len, Tom Hardy a Tom Holland sú v dnešnej dobe naozaj kvalitnými hercami, ktorí sa stali aj majiteľmi ikonických postáv. 

Zdroj: movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -