SeriályTrailery

Vieme, kedy vychádza nový seriál od Netflixu menom Daybreak. Pozrite si trailer

Daybreak

Po The 100, The Rain a Dark prichádza ďalší postapokalyptický seriál o teenageroch. Znova sa na našu budúcnosť pozrieme v inom pohľade. Tento seriál bude mať desať epizód a bude spravený podľa komiksu od Briana Ralpha. Vieme, kedy vychádza nový seriál od Netflixu Daybreak.

daybreak

Zdroj: syfy.com

Príbeh sa bude točiť okolo tých, ktorí prežili zombie apokalypsu v Glendale v Kalifornii. Konkrétne hlavnou postavou bude Josh, sedemnásťročný outsider, ktorý hľadá svoju stratenú priateľku Sam. Našiel si spoločníkov – dvanásťročnú nadšenkyňu pyrotechniky Angelicu a Joshovho spolužiaka, ktorý ho zvykol v škole šikanovať, Wesleyho.

O čom bude seriál?

Okrem oblúd podobným zombieGhoulies, túto partiu ohrozuje aj mnoho ďalších gangov, ktoré sa po apokalypse vyformovali. Medzi ne patria zlomyseľní športovci, roztlieskavačky – Amazonky, a mnoho ďalších. Čo je ale na tomto seriáli odlišné od ostatných obdobných seriálov je, že tento je spravený tak, akoby ho niekto čítal. Postavy čitateľovi aj niečo rozprávajú, a tak sa čitateľ stáva súčasťou príbehu. Daybreak teda spracovaním bude možno pripomínať film Nekonečný príbeh. 

daybreak komiks

Zdroj: bloody-disgusting.com

Časti komiksu sa budú objavovať aj v seriáli. Pre niektorých úž môže byť zombie žáner obohraný, no veríme, že aj Daybreak si nájde svojich fanúšikov, ktorí ocenia jedinečné spracovanie tohto žánru. Pozrite si trailer, možno vás presvedčí a budete s nami čakať na vyjdenie prvej série:

Zdroj: screenrant.com, aplikácia Hobi

Betka Múcsková
About author

Volám sa Betka, mám 20 rokov a Som študentkou žurnalistiky a sociálnej antropológie v Brne. Denne pozerám filmy a seriály. Okrem nich ma baví umenie v rôznych podobách: rada kreslím, maľujem, čítam, vyrábam, píšem,... Verím, že kreativita a tvorenie dokáže človeku dávať viac, než čokoľvek iné.
  Related posts
  FilmyTrailery

  Film Rýchlo a zbesilo 9 nám odhaľuje prvé zábery v novom teaser traileri

  SeriályTrailery

  Desivá náhoda? Netflix vydal seriál o celosvetovej epidémii, zatiaľ čo sa šíri čínsky koronavírus

  FilmyTrailery

  Netflix prichádza s novým trailerom na film To All the Boys: P.S. I Still Love You

  Seriály

  Poznáme dôvod, prečo bude seriál Obi-Wan Kenobi meškať. Môže za to The Mandalorian?

  Pridaj komentár