Prvý trailer na horor Pravda alebo Odvaha ukazuje partiu tínedžerov, ktorých hra sa zmenila na nočnú moru!

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Štúdio Blumhouse vydalo prvý trailer k filmu Truth or Dare a ukáže nám, čo sa stane, ak sa zahrávate s nadprirodzenými silami. Najnovší prínos v sebe skrýva určite viac a produkcia spoločnosti Blumhouse opäť dokazuje, že žáner horor je ich hlavnou prioritou. Svoju púť vo veľkom štýle rozbehli ešte v roku 2009, kedy do sveta uvoľnili nízko rozpočtový film Paranormal Activity, ktorý sa stal jedným z ich najziskovejších filmov v histórii.

Za týchto pár rokov vydalo štúdio viac ako 30 filmov, pričom len málo z nich nie je začlenených do kategórie strašidelných. K dnešnému dňu si táto spoločnosť dokázala zarobiť viac ako 3 miliardy dolárov celosvetovo. Rok 2017 bol pre túto posádku najúspešnejší a veľká vďaka patrí filmom Rozpoltený od režiséra M. Night Shyamalana, Uteč od režiséra Jordana Peela a prekvapivo dobrej hororovej komédii Všetko najhoršie. Len toto trio filmov prinieslo zárobok neuveriteľných 650 miliónov dolárov.

Preto sa niet čomu diviť, že chce štúdio zabodovať ešte v prvej polovici nového roka. Ich najnovšie dielo Truth or Dare sa do kín dostane už 27. apríla 2018. Ich prvá premiéra bude franšízovým pokračovaním filmu Insidious: Posledný kľúč, ktorý sa ešte len včera dostal do kín. Okrem toho si na tento rok naplánovali filmy ako Očista a David Gordon Green.

Čo nám ukáže horor Pravda alebo Odvaha

Skupina priateľov sa zhromaždí na hranie nevinnej hry, v ktorej za nich začne rozhodovať nadprirodzená sila. Všetko sa začína kaziť v momente, keď hráči začnú podvádzať. Hra si začne vytvárať vlastné pravidlá a všetkých podvodníkov potrestá smrťou. Celkom drsné prevedenie, na ktoré sa bude dať určite pozerať.

zdroj: screenrant

Režisérom filmu je Jeff Wadlow, ktorého sme si mohli všimnúť na pozícii režiséra aj pri filmoch ako Kick-Ass 2 a Cry Wolf. Tešiť sa môžeme na seriálové hviezdy ako Lucy Hale (Pretty Little Liars), Tyler Posey (Teen Wolf), Landon Liboiron (Hemlock Grove), Nolan Gerard Funk (Awkward) a Violett Beane (The Flash). Dáte filmu šancu? Ak áno, určite si nezabudnite pozrieť trailer, ktorý sa nachádza vyššie v článku. 

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

Najnovší obsah