Prvý trailer na horor Pravda alebo Odvaha ukazuje partiu tínedžerov, ktorých hra sa zmenila na nočnú moru!

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Štúdio Blumhouse vydalo prvý trailer k filmu Truth or Dare a ukáže nám, čo sa stane, ak sa zahrávate s nadprirodzenými silami. Najnovší prínos v sebe skrýva určite viac a produkcia spoločnosti Blumhouse opäť dokazuje, že žáner horor je ich hlavnou prioritou. Svoju púť vo veľkom štýle rozbehli ešte v roku 2009, kedy do sveta uvoľnili nízko rozpočtový film Paranormal Activity, ktorý sa stal jedným z ich najziskovejších filmov v histórii.

Za týchto pár rokov vydalo štúdio viac ako 30 filmov, pričom len málo z nich nie je začlenených do kategórie strašidelných. K dnešnému dňu si táto spoločnosť dokázala zarobiť viac ako 3 miliardy dolárov celosvetovo. Rok 2017 bol pre túto posádku najúspešnejší a veľká vďaka patrí filmom Rozpoltený od režiséra M. Night Shyamalana, Uteč od režiséra Jordana Peela a prekvapivo dobrej hororovej komédii Všetko najhoršie. Len toto trio filmov prinieslo zárobok neuveriteľných 650 miliónov dolárov.

Preto sa niet čomu diviť, že chce štúdio zabodovať ešte v prvej polovici nového roka. Ich najnovšie dielo Truth or Dare sa do kín dostane už 27. apríla 2018. Ich prvá premiéra bude franšízovým pokračovaním filmu Insidious: Posledný kľúč, ktorý sa ešte len včera dostal do kín. Okrem toho si na tento rok naplánovali filmy ako Očista a David Gordon Green.

Čo nám ukáže horor Pravda alebo Odvaha

Skupina priateľov sa zhromaždí na hranie nevinnej hry, v ktorej za nich začne rozhodovať nadprirodzená sila. Všetko sa začína kaziť v momente, keď hráči začnú podvádzať. Hra si začne vytvárať vlastné pravidlá a všetkých podvodníkov potrestá smrťou. Celkom drsné prevedenie, na ktoré sa bude dať určite pozerať.

zdroj: screenrant

Režisérom filmu je Jeff Wadlow, ktorého sme si mohli všimnúť na pozícii režiséra aj pri filmoch ako Kick-Ass 2 a Cry Wolf. Tešiť sa môžeme na seriálové hviezdy ako Lucy Hale (Pretty Little Liars), Tyler Posey (Teen Wolf), Landon Liboiron (Hemlock Grove), Nolan Gerard Funk (Awkward) a Violett Beane (The Flash). Dáte filmu šancu? Ak áno, určite si nezabudnite pozrieť trailer, ktorý sa nachádza vyššie v článku. 

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -