Dočkáme sa druhej série animovaného seriálu Invincible? Štúdio Amazon nám konečne dalo odpoveď

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 22 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Novinkou na trhu so superhrdinskými televíznymi projektami je seriál Invincible. Sledovať sme ho mohli na streamovacej platforme Amazon Prime Video. Veľkú obľubu získal najmä vďaka skvelej animácii a veľkému množstvu krvi. Seriál je totižto 18+ a typovo pripomína hraný superhrdinský seriál The Boys. Fanúšikov seriálu Invincible ale zaujíma, či bude aj druhá séria.

Prvá séria totižto skončila a pre skvelé hodnotenie od kritikov aj od fanúšikov všetci dúfajú, že seriál bude pokračovať. Svoju zásluhu na ňom má Robert Kirkman, ktorý vymyslel pôvodný komiks, podľa ktorého je vyrobený seriál, no stojí aj za výrobou samotného seriálu. Z hereckého obsadenia môžeme počuť hviezdy ako Steven Yeun, Sandra Oh alebo J.K. Simmons.

invincible seriál
Zdroj: superherohype.com

Druhá séria seriálu Invincible?

Seriál sa zameriava na mladého muža Marka Graysona, ktorého otec je svetovo známy superhrdina Omni-Man. Markov život sa ale zmení po sedemnástich narodeninách, keď sa aj u neho objavia superschopnosti. Za pomoci otca sa snaží naučiť, ako byť správnym hrdinom, a k tomu všetkému ešte musí žiť svoj obyčajný tínedžerský život. Ukáže sa to ale ako veľmi komplikované.

Tento príbeh, rovnako ako animácia a dovolené používanie nadávok a krvavých scén spôsobilo to, že ľudia si tento seriál obľúbili. To zrejme pocítilo aj štúdio, ktoré sa teda rozhodlo predĺžiť seriál nie len o jednu sériu, ale rovno o dve. Tešiť sa tak môžeme na druhú a tretiu sériu. V seriáli je mnoho potenciálnych príbehov, ktoré sa dajú vyrozprávať, a tak je to pre fanúšikov dobrá správa.

Okrem Marka Grayson (Invincible) a jeho otca Nolana Graysona (Omni-Man) je totižto v seriáli naozaj veľké množstvo superhrdinov a superzloduchov, na ktorých sa môže seriál aspoň trochu zamerať. V každom prípade, už teraz sa teším na druhú a tretiu sériu a na to, čo nám tieto nové série prinesú do seriálu plného krvi, súbojov a superschopností.

Videli ste prvú sériu seriálu Invincible? Tešíte sa na ďalšie série? Svoje názory nám dajte vedieť do komentárov!

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -