Zahrá si hviezda seriálu Wednesday v MCU? Internet o tom v poslednej dobe veľa diskutuje

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Jenna Ortega v MCU

Seriál Wednesday búra rebríčky Netflixu, za čo môže aj jeho hlavná predstaviteľka. Tú hrá mladá herečka Jenna Ortega, ktorá má za sebou už niekoľko iných úspešných rolí. Táto je ale jednoznačne jedna z jej najlepších, pričom jej určite otvorila dvere do širších zákutí Hollywoodu. Podľa niektorých zdrojov by sa Jenna Ortega dokonca mala ukázať ako hrdinka aj v MCU.

Herečkin najnovší seriál o mladej Addamsovej je natoľko úspešný, že už hneď v prvom týždni sa stal najsledovanejším anglicky hovoriacim seriálom (čo sa počtu hodín týka) na Netflixe. Dopomohla tomu ako Ortega, tak aj tvorca seriálu Tim Burton a ďalší herci ako Gwendoline ChristieChristina Ricci, Emma Myers, Hunter Doohan či Catherine Zeta-Jones.

Wednesday
Zdroj: imdb.com

Ortega v seriáli Daredevil: Born Again?

Portál Giant Freakin Robot tvrdí, že mu overené zdroje prezradili, že si Jenna Ortega zahrá v plánovanom seriáli Daredevil: Born Again. Podľa neho by si mala zahrať hrdinku známu ako White Tiger, aj keď presne nevieme, či pôjde o sestru lebo o neter pôvodného White Tigera. Nanešťastie, tento zdroj nie je veľmi solídny a nedá sa mu až tak dôverovať. Na druhú stranu, podobnú informáciu priniesol do éteru aj Daniel Richtman.

Daniel RPK, ako je známy, už veľakrát priniesol pravdivé výpovede zo zákulisia Marvelu. Ten netvrdí, že si White Tiger zahrá priamo Ortega. No vraví, že túto hrdinku v seriáli po boku Daredevila (Charlie Cox) uvidíme, pričom nebude mať vedľajšiu, ale hlavnú rolu, dôležitú pre celý príbeh. Je teda väčšia šanca, že sa hrdinka naozaj v spomínanom seriáli ukáže. Či to bude Ortega je ale otázne.

Jenna Ortega White Tiger
Zdroj: geekositymag.com

Kto je vlastne White Tiger?

Sila White Tigera pochádza z Jade Tiger, sochy umiestnenej v K’un-L’une. Po tom, ako je rozbitá, jej časti nosia bojovníci v Amerike (Sons of the Tiger), ktorým dávala schopnosti. Po tom, ako boli rozpustení, amulety našiel Hector Ayala. Stal sa prvým White Tigerom, pričom tu do príbehu pomaly vstupuje aj Daredevil v civile ako Matt Murdock. Obhajoval Ayalu na súde, pretože ho obvinili z vraždy.

Ayalu neskôr zabijú, no po smrti sa ukáže, že bol nevinný. A amulet Jade Tiger putuje k jeho neteri Angele Del Toro a neskôr jeho sestre Ave Ayale (táto verzia sa ukázala aj v kreslenom seriáli Ultimate Spider-Man ako jedna z hlavnejších postáv). Amulet im predáva rôzne schopnosti, medzi ktoré patrí zväčšená sila, rýchlosť, odolnosť alebo vytrvalosť. Tieto schopnosti je ale dobré aj trénovať.

Daredevil a White Tiger
Zdroj: cbr.com

Bojový tréning by mohla v MCU  hociktorá verzia tejto postavy dostať práve od Daredevila. V komiksoch sme to videli pri Angele Del Toro, ktorú sa Matt rozhodol po smrti jej strýka vziať pod svoje krídla a trénovať. Bolo by určite zaujímavé vidieť Daredevila aj v úlohe učiteľa, keďže to sme na obrazovkách ešte nevideli. Ako to ale nakoniec bude uvidíme v roku 2024, kedy vyjde 18 epizód seriálu Daredevil: Born Again.

Chceli by ste Jennu Ortegu vidieť v MCU v takejto úlohe? Viete si predstaviť Daredevila ako učiteľa bojových umení mladej „tigrice“?

Zdroje: geektyrant.com, giantfreakinrobot.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -