Nečakané prekvapenie! Štúdio Universal práve potvrdilo Jurský Svet 3 a prezradilo aj dátum premiéry!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Jurský Svet 3 potvrdený! Kedy sa ho dočkáme?

Aj vy milujete, keď sa len tak z ničoho nič objaví veľká novinka? Ak ste dinosaurí fanúšikovia starje aj novej Jurskej série, tak sa teraz môžete začať tešiť. Síce sa druhý diel Jurského Sveta do kín ešte nedostal, práve včera štúdio Universal potvrdilo tretí diel a rovno aj zverejnili dátum premiéry. Kedy sa teda filmu dočkáme?

Dátum premiéry bol stanovený na 11. júna 2021, takže si na film ešte veľmi veľmi dlho počkáme. Každopádne, oznámiť tretí diel ešte pred tým ako druhý príjde do kina je veľmi odvážny ťah, ktorý nám môže veľa napovedať o tom, aká kvalita nás v kinách čaká toto leto. Universal sa toho teda nebojí, my len dúfame, že tohtoročný Jurský Svet: Zánik Ríše bude úspešný aj v zárobkoch, keďže inak bude štúdio žiť pár rokov v strese.

Očividne je však nadšené kvalitou dvojky. My sa o tom presvedčíme už 21. júna. Určite nás však bude zaujímať ako kvalite filmu pomohla výmena réžie, lebo síce bol prvý Jurský Svet skvelý, určite sa zhodneme na tom, že nešlo o nič svetaborné. Tržby z kín preto boli vtedy veľkým prekvapením. Zatiaľ to teda vyzerá, že nás čaká niečo naozaj úžasné, keďže inak by s takouto správou štúdio čakalo ešte pár mesiacov. Celému Jurskému tímu teda držíme palce, nech nám prinesú ďalší skvelý film z tohto univerza.

Tešíte sa na Jurský Svet: Zánik Ríše a teraz aj oznámené pokračovanie? Čo vravíte na takúto prekvapivú novinku? Je to podľa vás dobrým znamením, keď to štúdio ohlásilo takto skoro? Napíšte nám do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

2 COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -