Vráti sa Vincent D’Onofrio do role Kingpina v pripravovanom seriáli Hawkeye? Nové zvesti tomu nasvedčujú

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Kingpin v seriáli Hawkeye

Seriál Hawkeye bude jedným z nových MCU seriálov. Po veľkom úspechu prvých troch sa dá čakať, že aj ďalšie budú rovnako úspešné, pričom tento bude aj prvým projektom pôvodného Avengera menom Clint Barton (Jeremy Renner), podľa ktorého sa volá aj daný seriál. Po novom sa ale ozvali zvesti, že Hawkeye bude mať v seriáli aj ikonického záporáka menom Kingpin.

Ten je známy aj pod reálnym menom Wilson Fisk, pričom ide o ikonického záporáka hlavne pre Spider-Mana. V seriáli Daredevil, pre ktorého totiž tiež bol ikonickým záporákom, si ho zahral úspešný herec Vincent D’Onofrio. Vďaka jeho skvelému hereckému výkonu si v roli Fiska neviem predstaviť už nikoho iného a tak treba dúfať, že sa naozaj dostane aj do MCU.

predstaviteľ Kingpina ukončil natáčanie
Zdroj: nerdist.com

Samotnému hercovi postavy sa páčil príspevok s touto informáciou

Seriál Daredevil bol totiž vyvíjaný štúdiom Marvel, no nikdy nepatril do hlavnej línie MCU. D’Onofrio by tak mohol hrať Kingpina znova, pričom by nenadväzoval na seriál Daredevil. Tak to bolo napríklad aj s hercom J.K. Simmonsom, ktorý hral J. Jonaha Jamesona aj v starej Raimiho trilógii o Spider-Manovi, ako aj v Spider-Man: Ďaleko od domova, pričom tieto série na seba nenadväzovali.

To, že sa do role herec vráti, naznačuje aj fakt, že lajkol jeden príspevok na Twitteri ohľadom tejto témy. K tomu všetkému kolujú podobné zvesti aj o jeho hereckom kolegovi Charliem Coxovi, ktorý v seriál Daredevil stvárnil hlavnú rolu. Ten by sa mal do role Daredevila vraj vrátiť vo filme Spider-Man: No Way Home, ktorý vyjde v zime, podobne ako seriál Hawkeye. Tieto dva projekty by mali ešte vraj aj byť prepojené.

kingpin vincent donofrio
Zdroj: screenrant.com

Kingpin by určite zapadal aj do príbehu

Ak by nestačili tieto fakty, určite napomôže aj komiksový pôvod postáv. Hawkeye nám totižto okrem novej superhrdinky Kate Bishop (Hailee Steinfeld), ktorá preberie lukostrelecký titul po Bartonovi, predstaví aj hluchú superhrdinku Echo. Tá ma vo výrobe už aj vlastný seriál, no zaujímavejší je teraz jej komiksový príbeh. Echo bola v komiksoch totiž vychovávaná nikým iným ako zloduchom Kingpinom.

Ak bude Echo v seriáli, dáva tak zmysel, aby tam bol aj jej adoptívny otec, minimálne ako malé cameo, pričom by ju mohol naviesť na to, aby niekoho zabila. Tak by sa dostala do stretu s hrdinami ako Clint alebo Kate. K Echo ešte dodám, že má fotografické reflexy a tak dokáže napodobňovať bojové štýly iných ľudí podobne ako Taskamster. V seriáli si ju zahrá Alaqua Cox.

Hawkeye, Echo, Kate Bishop
Zdroj: thedirect.com

Kingpin by nebol jediná zaujímavá postava v seriáli Hawkeye

Okrem Echo, Clinta Bartona, Kate Bishop (a snáď aj Kingpina) uvidíme v seriáli ďalšie zaujímavé postavy. Pôjde napríklad o bývalého Bartonovho mentora menom Jack Duquesne (Tony Dalton). Aj vďaka nemu sa dozvieme viac o Bartonovej minulosti. Seriál by sa mal zamerať totiž na jeho hlbšiu, ale aj menej hlbokú minulosť. Pôjde napríklad o obdobie, keď bol z Bartona Ronin v Avengers: Endgame.

Určite každý sa potom teší aj na Yelenu Belovu (Florence Pugh), ktorá bola niečím ako sestrou Natashe Romanoff (Scarlett Johansson), pričom postava debutovala vo filme Black Widow. Tá bude pôsobiť zrejme ako záporáčka projektu, keďže jej novým cieľom je zabitie Clinta Bartona, ktorý môže sa smrť jej sestry Natashy (aspoň tak jej to bolo povedané). Seriál Hawkeye vyjde niekedy koncom roka 2021.

Tešíte sa na seriál Hawkeye? Myslíte si, že sa nakoniec zvesti potvrdia a bude v ňom aj Kingpin? Svoje názory nám dajte vedieť do komentárov!

Zdroj: cbr.com, screenrant.com, thedirect.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -