Legendárna komédia pre dospelých je späť. Seriál Macík si čoskoro pozrieme online, máme presný dátum

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Najčítanejšie za 7 dní

Macík spoznal dátum vydania

Očakávaný seriál Macík (Ted) bude k dispozícii od 22. februára. Epizódy 1 až 4 budú k dispozícii exkluzívne na SkyShowtime v deň jeho premiéry. Ďalšie epizódy budú dostupné od 11. apríla.

Tento komediálny seriálový prequel k filmom Macík (Ted) sa odohráva v roku 1993 a Macík (Ted) (Seth MacFarlane) už má svojich 15 minút slávy za sebou. Teraz žije späť doma vo Framinghame v štáte Massachusetts so svojím najlepším priateľom, šestnásťročným Johnom Bennettom (Max Burkholder), spolu s Johnovými rodičmi Mattym a Susan (Scott Grimes a Alanna Ubach) a sesternicou Blaire (Giorgia Whigham). Macík (Ted) síce môže mať na Johna mizerný vplyv, ale koniec koncov je to verný priateľ, ktorý je vždy ochotný vyjsť priateľstvu v ústrety.

Keďže ide o prequel, dej nás zavedie späť do roku 1993 a zameria sa práve na mladú verziu macka menom Ted. Medvedík svojmu budúcemu ja z roku 2023 píše list, kde má všetky očakávania, ako to bude o 30 rokov úžasne vyzerať. Nuž, realita môže byť často sklamaním, našťastie je to podávané s typickým autorovým humorom, pri ktorom nešetrí ani samého seba.

Tvorca nám okrem ukážky prezradil aj viac z deja. Hovorí, že Ted bol kedysi slávnym, tieto časy sa však už pominuli. Musí tak bývať v dome na predmestí v Massachusetts, kde robí spoločnosť svojmu ľudskému spoločníkovi Johnovi Bennettovi. Najhoršie na tom je, že ten má práve 16 rokov a prežíva ťažkú pubertu.

Predtým si Johna vo filmoch zahral Mark Wahlberg, teraz jeho tínedžerskú verziu stvárni Max Burkholder. Stretneme sa aj s jeho rodičmi Mattom (Scott Grimes) a Susan (Alanna Ubach), pribudne aj sesternica Blaire, ktorú si zahrá Giorgia Whigham.

Zlý vplyv, ale poriadny priateľ

Spolu s MacFarlanom na projekte pracujú aj Paul Corrigan a Brad Walsh, ktorých môžeme poznať ako autorov a producentov King of the Hill či Modern Family. Rovnaké úlohy budú zastávať aj v prequeli k Macíkovi. Tí povedali, že hlavnou témou seriálu je dobre známy fakt – mať 16 je poriadne naprd.

Jediná vec, ktorá to robí znesiteľným, je mať priateľa, ktorý to chápe. Dokonca aj keď je týmto priateľom magický macík so slovníkom dláždiča a sklonom k užívaniu drog. Ted môže byť mizerným vzorom, ale vo svojej podstate je lojálnym kamarátom, ktorý by za Johna dal packu do ohňa. Ich príbeh z 90. rokov budeme môcť sledovať od 11. januára 2024.

Poznámka od Setha MacFarlanea:

Každá generácia si buduje svoj vlastný jedinečný umelecký štýl, vlastný pohľad na svet. V 20. rokoch to bolo prevratné hudobné frázovanie jazzu. V 50. rokoch to bol odvážny rukopis abstraktných expresionistov. Jedinečným umením našej generácie je streamovanie obsahu založeného na predtým úspešnom duševnom vlastníctve. Pokračujúc v tejto hrdej tradícii vám s pokorou prinášame seriál Macík (Ted).

Náš seriál je prequelom k filmom Macík (Ted). Odohráva sa v deväťdesiatych rokoch, ale to, že byť šestnásťročným je nanič, platí v akejkoľvek dobe. Jediná vec, vďaka ktorej sa to dá zniesť, je prejsť tým s priateľom, aj keď je to čarovný macík s oplzlými rečami a sklonom k užívaniu drog.

Všetci traja sme boli v deväťdesiatych rokoch tínedžeri a vyrastali sme v Bostone a jeho okolí, kde sa seriál odohráva, takže mnohé z týchto príbehov sú pre nás osobné. Mali sme možnosť postavy vystaviť rovnakým nepríjemnostiam a míľnikom, aké sme vtedy zažívali my. Taktiež sme si veľa vecí vymysleli (treba zapísať veľa strán a skutočný život je väčšinou nudný).

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -