Špekuláciám je koniec. Herec prehovoril o budúcnosti kľúčového záporáka v Star Wars

Nenechajte si ujsť

Najčítanejšie za 7 dní

Star Wars pozná budúcnosť

Univerzum Star Wars mieri do novej éry a v príprave je hneď niekoľko zaujímavých noviniek. Druhá séria Andora sa presunula na rok 2025, stále však premiéru chystajú sľubne vyzerajúci Skeleton Crew či Acolyte, o ktorom sme sa včera dozvedeli hromadu nových informácií.

Okrem televíznej produkcie je v príprave hneď niekoľko filmov zasadených do rôznych časových období Star Wars. Predstaviteľ Kylo Rena, herec Adam Driver, dal v čerstvom podcaste jasne najavo, že žiadny veľký návrat sa v jeho prípade konať nebude.

Vrátili sa aj ďalší

Postava Kylo Rena patrila k hlavným záporákom novodobej trilógie. Na konci obávaný zloduch vyriešil svoju morálnu dilemu, pridal sa na stranu Svetla a sám sa obetoval, aby zachránil svoju lásku Rey.

Romantická línia i príbeh Kylo Rena boli podľa niektorých fanúšikov síce uponáhľané, aj napriek zdanlivému koncu postavy sa medzi nimi hovorilo o možnom návrate Adama Drivera v neskorších filmoch. K budúcnosti svojej postavy v univerze Star Warsa sa najnovšie vyjadril aj samotný herec.

Kylo Ren
Zdroj: wallpapercave.com

Robia nejaké ďalšie veci, ale so mnou už nie. Už v nich viac nie som angažovaný,“ povedal herec v podcaste Smartless. Na otázku, či je s postavou Kylo Rena definitívne koniec, Driver odpovedal stručne, no výstižne. „Áno.“

Čo bude ďalej?

Žiadne ďalšie zmŕtvychvstanie sa teda v Star Wars konať nebude, prinajmenšom v prípade Kylo Rena. Do filmov a seriálov sa takto vrátili napríklad herec Alec Guinness ako Obi-Wan Kenobi či Hayden Christensen ako Anakin Skywalker, ktorého sme mohli nedávno vidieť v seriáli Ahsoka.

Zaujímavosťou je, že Adam Driver bol do úlohy Kylo Rena obsadený ešte pred napísaním scenára. Páčila sa mu vízia režiséra J. J. Ambramsa, ktorý chcel v podobe Rena predstaviť antagonistu, ktorý neustále bojuje s vlastným presvedčením, len aby sa nakoniec naplno oddal Temnej strane, informuje Joblo.

Malo ísť o podobnú cestu, akú absolvoval Darth Vader, aj keď s veľkým rozdielom. Darth Vader bol od začiatku nesmierne silný a oddaný Temnej strane, Kylo Ren mal do tohto bodu dospieť postupne a jeho sila mala postupne narastať. Na konci tretieho filmu mal Kylo Ren naplno podľahnúť Temnej strane, čo sa však nakoniec kvôli zmenám v scenári nestalo.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -