FOTO: Najlepšie lacné cosplaye, ktoré vás však zaručene pobavia!

Nenechajte si ujsť

Najlepšie lacné cosplaye

Anucha „Cha“ Saengchart, ktorý vystupuje na internete ako Lowcostcosplay, má neskutočne veľké množstvo fanúšikov. Na sociálnych sieťach sa prezentuje tým, že pridáva fotky svojich cosplayov, ktoré ho však nestoja skoro žiadne peniaze. No ľudí vždy zaručene pobavia!

Lowcostcosplay
Zdroj: wheninmanilla.com

Aké úspechy má na sociálnych sieťach?

Saengchart je 27-ročný muž z Thajska, ktorý má však trochu zvláštnu záľubu. Robí nízko-nákladové cosplaye. na Facebooku má už cez 3,5 milióna páči sa mi to a na Instagrame sa blíži k 200 000 followerov. Lowcostcosplay tvorí už od roku 2013, kedy vznikol jeho prvý lacný kostým. Odvtedy baví čoraz väščie množstvo ľudí. Pozrite sa na jeho najlepšie výtvory!

Lowcostcosplay stále stúpa!

Ako vidíte, Lowcostcosplay má mnoho skvelých cosplayov, ktoré ho nič nestoja, no on z nich zarába pekné peniaze. Už o ňom stihlo napísať mnoho veľkých zahraničných stránok a na sociálnych sieťach jeho popularita stále stúpa. My dúfame, že tvoriť bude čo najdlhšie a my sa budeme môcť stále zabávať na jeho cosplayoch!

Ktorý z Saengchartových cosplayov sa vám páčil najviac? Poznali ste ho už pred týmto článkom? Napíšte nám do komentárov!

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -