Seriály

Máme tu teaser trailer na nového animovaného Spider-Mana!

Hraný Spider-Man vs animovaný Spider-Man?

Je to divné. A pravdepodobne si to nezíska veľa fanúšikov. Nie kvôli tomu, že má tento animovaný Spider-Man silnú konkurenciu v podaní Toma Hollanda, neanimovaného hraného Spider-Mana, ktorý sa objaví vo filme Spide-Man: Homecoming, ktorý je súčasťou MCU (Marvel Cinematic Universe). No najväčším problémom tohto, animovaného Spider-Mana je fakt, že ide o produkciu Disney XD. Čo je katastrofa sama o sebe. Spider-Man je jedným z najobľúbenejších komiksových postáv vôbec. Teda dúfajme, že to nedopadne veľmi zle, iba zle.

Marvelovský Spider-Man hovorí príbeh o nezvyčajnom chlapcovi, ktorý musí od mladého veku bojovať s tým, že je ‘Superhrdina’. Príbeh Spider-Mana každý dobre pozná. Obyčajný chlapec, ktorý len chce byť normálnym. No zrazu ho uhryzne pavúk a on dostáva  schopnosti.

teaser trailer na animovaného Spider-Mana

Zdroj: cosmicbooknews.com

Vyjadrenia ohľadom animovaného Spider-Mana

“Spider-Man is the biggest action hero in the world. He is an iconic character whose duality makes him both relatable and aspirational for the Disney XD audience.”

“Spider-Man je najväčším akčným hrdinom na svete. Jeho ikonický charakter, ktorého dualita ho robí zámerne schopným pre Disney XD publikum.”

Povedal Marc Buhaj, Senior Vice Prezident, Programming a Generálny Manažér Disney XD na New Yorskom Comic Cone.


“We’re thrilled to continue our partnership with Marvel in this new original series that offers a fresh take on a beloved classic that will engage both new and existing Spidey fans with its compelling drama, exciting action and the signature sense of comedy.”

“Sme nadšení z pokračovania nášho partnerstva s Marvelom v tejto novej originálnej sérii, ktorá na seba čerstvo berie milovanú klasiku, ktorá sa bude zaoberať starými aj novými Spidey fanúšikmi, s jeho presvedčivou drámou, vzrušujúcou akciou a nádychom komédie.”

https://www.youtube.com/watch?v=fkJmgp_DZqQ]

About author

I am Mr. Meeseeks, look at me
  Related posts
  Seriály

  Finále desiatej série seriálu The Walking Dead sa kvôli koronavírusu oneskorí. Kedy ho uvidíme?

  SeriályTrailery

  Mysleli ste si, že Adventure Time je príliš šialené? Nová animovaná séria ho ľahko schová do vrecka

  Seriály

  Nová mysteriózna séria z počiatkov Hollywoodu je na obzore

  Seriály

  Seriály založené na knihách, ktoré musíte aspoň raz v živote vidieť

  Pridaj komentár