Uvidíme trailer na Epizódu VIII ešte tento mesiac?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Ste zvedaví kedy Epizóda VIII dostane svoj prvý trailer?

Všetci vieme, aký bum spravila Epizóda VII vo svete. Ich marketing bolo niečo úžasné sledovať. Prvý teaser sme dostali už rok pred filmom. Môže za to však iba fakt, že sa vtedy pokračovalo po tridsiatich rokoch? Možno sa Disney bude snažiť o niečo podobné aj s ďalším pokračovaním, ktorým je pochopiteľne Epizóda VIII?

Podľa posledných tlačových správ, producentka Kathleen Kenedy povedala, že osmička sa začne propagovať až na Jar. Prečo sme teda začali špekulovať o tomto mesiaci? Mark Hamill, predstaviteľ Luka Skywalkera totiž na oficiálnej stránke jeho show Pop Culture Quest, zverejnil tento tweet:

Vieme, že Mark sa snaží divákov stále zavádzať, no platí to aj teraz? Keby Disney potvrdilo správu, vedelo by sa hneď. Teraz nám musí stačiť špekulovanie. Niekto zas tvrdí, že je to teaser na ôsmy diel danej show. Či sa to teda ukáže ako pravda alebo nie, uvidíme. Film je predsa už dávno natočený. Dúfam teda, že sa jedná o skutočný teaser a Disney nás po smrti Princeznej Leii aspoň trocha rozveselý.

Čaká nás skutočný trailer alebo to bude iba sranda? Vaše názory nám píšte do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -