Marvel a DC superhrdinovia v spoločnom filme?! Trailer nám ukazuje, ako by to vyzeralo!

Nenechajte si ujsť

Marvel a DC superhrdinovia v spoločnom filme?!

Zatiaľ to má Marvel Studios rozbehnuté tak, že sa niečo také asi pravdepodobne v blízkej budúcnosti nestane. Aj keď sa to v komiksoch už párkrát udialo, na spoločný príbeh si musíme počkať… Našťastie sa šikovným zamestnancom Sky Cinema podarilo zostrihať perfektnú nahánačku. Ako by to teda vyzeralo, keby boli MarvelDC superhrdinovia v spoločnom filme?

Marvel a DC superhrdinovia
Zdroj: comicbook.com

Ako sa im to podarilo?

Marvel aj DC majú vo svojich filmoch dosť automobilových naháňačiek. Sky Cinema tak napadlo postrihať ich do jednej. Takže tú máme scénu z filmu The Amazing Spider-Man 2, v ktorej Rhino za volantom veľkého kamiónu demoluje všetko čo mu príde do cesty.

Do cesty sa mu pritom postavia hrdinovia z Marvel Cinematic Universe, DCEU, X-Meni, Deadpool a dokonca aj Green Lantern, ktorému to práve Deadpool trošku pokazí. Všetci vieme, prečo. Áno, Ryan Reynolds hral oboch a je úžasné, s akou kreativitou sa celý trailer strihal.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=106&v=GuOX33hmY0A

Máme tu ďalej zábery z filmov Avengers: Infinity War, Captain America: The Winter Soldier, Deadpool 2, Ant-Man and The Wasp, Thor: Ragnarok či Temný rytier. Všetko pre dokonalú akčnú sekvenciu. Dokonca sa do fan-made traileru podarilo zapracovať aj legendu Stana Leeho.

Sky Cinema nám chcelo týmto trailerom ukázať, koľko skvelých superhrdinských filmov na ich stanici môžeme vidieť.

Zdroj: wallpapercave.com

Nakoniec je to práve Batman z Temného rytiera, ktorý použije svoj Batmobil a všetkých zachráni. Ako inak? Áno, je to iba „falošný“ trailer a film ostáva snom. Ale verím, že keď obom stranám dôjdu nápady a hlavne peniaze, môže sa nakrútiť aj tento ultimatívny verzus film… No a pre nedočkavcov: zatiaľ tu máme komiks!

Predstavte si, že Marvel a DC superhrdinovia by sa naozaj spojili v spoločnom filme. Ktorých by ste chceli vidieť bojovať bok po boku a ktorí by sa mali postaviť proti sebe? Napíšte nám do komentárov!

Zdroj: movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -