Ďalšia rana pre Marvel. Postavu z Avengerov už možno viac neuvidíme, môžu za to fanúšikovia

Nenechajte si ujsť

Tím Avengers pravdepodobne príde o ďalšieho člena

Superhrdinský tím Avengerov pravdepodobne príde o ďalšieho člena. Po uzavretí príbehov postáv ako Iron Man, Captain America či Black Widow je jednou nohou vonku už aj herečka Brie Larson, ktorá v MCU stvárňuje Carol Danvers alias Captain Marvel. Ako informuje Word of Reel, Larson už viac nechce mať s Marvelom nič spoločné a chce so svojou úlohou skončiť.

Captain Marvel
Marvel Studios

Správa o neistej budúcnosti Captain Marvel v ďalších filmoch MCU vyplávala na povrch po vydaní knihy MCU: The Reign of Marvel Studios, za ktorou stojí spisovateľka Joanna Robinson.

„Budúcnosť viacerých ikon Marvelu bola nejasná. Odchod kľúčových predstaviteľov ako Robert Downey Jr., Chris Evans a Scarlett Johansson si už vybral svoju daň, rovnako, ako si ju vybrala šokujúca strata Chadwicka Bosemana. K odchodu však smerovali aj ďalšie dôležité postavy. Strážcovia galaxie sa vydali na rozlúčkové turné, Brie Larson bola rozčarovaná a Marvel sa pohádal so Sony v boji o angažovanie Toma Hollanda.“

Môže za to toxicita od fanúšikov

Autorka knižnej novinky spresnila, že Brie Larson chce podľa viacerých nezávislých zdrojov s úlohou Captain Marvel úplne skončiť, a to aj napriek tomu, že Marvel má s touto postavou ďalšie plány. „Naozaj neviem, či bola Brie Larson nesprávnou hereckou voľbou. Isté je, že toxicita od fanúšikov smerom k Brie Larson má za následok, že už Carol Danvers viac nechce hrať.“

TMDB

Brie Larson čelí kritike fanúšikov už dlhodobo, pričom dôvody sa rôznia. Niektorí nevedia stráviť politické názory herečky, rovnako ako jej vyjadrenia ohľadom rodovej a rasovej nevyváženosti v médiách. Herečka od niektorých čelí posmeškom aj za stvárnenie Captain Marvel, ktoré je podľa niektorých stoické a bez emócií.

Brie Larson ako Captain Marvel čoskoro uvidíme v prichádzajúcom celovečernom filme The Marvels, aj v tomto prípade však film vôbec nesprevádzajú priaznivé vyhliadky. Fanúšikovia totiž o novinku neprejavujú žiaden záujem a komiksová továreň na zábavu sa týždne pred premiérou obáva finančného fiaska. Okrem Strážcovia galaxie 3 sa totiž posledným snímkam komiksového kolosu komerčne vôbec nedarí.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -