Televízor stvorený pre hráčov. Obľúbený výrobca ponúka Slovákom špičkový herný zážitok na TV

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Inovatívny televízor stvorený pre hráčov

Obľúbený výrobca TV prehodnocuje pojem zábavy a ponúka hernej komunite nové obrazovky a možnosti hrania. Televízory značky TCL majú sýte farby a rýchlu dobu odozvy, čo sa skvelo premietne na herný zážitok v 4K rozlíšení.

Videohry sa stali nevyhnutnou súčasťou modernej zábavy, ktorú si užíva široká škála hráčov, z ktorých každý má svoje vlastné preferencie a požiadavky. Spoločnosť TCL oslovila svojich zákazníkov a opýtala sa ich, čo je pre nich najdôležitejšie pri televízoroch. To vyústilo v rad funkcií, ktoré sú pre hráčov dôležité:

  • Nízke vstupné oneskorenie: Znížené oneskorenie medzi stlačením tlačidla na ovládači a zobrazením príslušnej akcie na obrazovke je dôležité. Môže výrazne zlepšiť herný zážitok, hlavne v rýchlych hrách.
  • Lepšia obnovovacia frekvencia: Väčšina televízorov TCL sa dodáva s natívnou frekvenciou 144 Hz alebo 240 Hz v rozlíšení Full HD.
  • Rozlíšenie 4K: Rozlíšenie 4K poskytuje ostrý a detailný obraz. Pri hraní hier to môže viesť k pohlcujúcemu a vizuálne atraktívnejšiemu zážitku.
  • Podpora HDR a Dolby Vision Gaming: HDR zlepšuje kontrast, presnosť farieb a jas hier, takže vypadajú živšie a realistickejšie. Pokiaľ ide o Dolby Vision, mení zážitok zo zábavy vďaka živej kvalite obrazu – jasu, kontrastu, farbám a detailom.
  • Herný režim a automatický režim s nízkou latenciou (ALLM): Špeciálny herný režim automaticky prepne televízor do režimu s nízkou latenciou, keď zistí, že je pripojená herná konzola.
TCL C745 EISA
Zdroj: TCL

Ponuka televízorov určených pre hráčov

Mnohí sa rozhodujú medzi televízorom a monitorom na hranie hier. Pokiaľ si ceníte veľkú obrazovku a pohodlný, pohlcujúci, skvelý zvuk alebo hranie na gauči, je televízor vhodnou voľbou. Pokiaľ však dávate prednosť výkonu, súťaživému hraniu a rýchlejšej odozve, je lepšou voľbou herný monitor.

Spoločnosť sa pokúsila spojiť oboje tým, že vo svojich televízoroch navrhuje celkové pohltenie veľkou obrazovkou a špičkový herný výkon. Vo svojej ponuke pre hráčov odporúča najmä tieto televízory:

  • Televízor TCL QLED 4K TV 55C745, ktorý získal ocenenie EISA „GAMING TV 2023-2024“, je skvelou voľbou na hranie hier na najnovšej generácii konzol a počítačov. Vyniká funkciou AMD FreeSync.
  • Televízor TCL 65C845 získal ocenenie „NAJLEPŠÍ MINI LED TV PRE DOMÁCE KINO 2023-2024“ udeľované agentúrou EISA za audiovizuálnu kvalitu a softvérové funkcie. Obrazovka má taktiež jas 2000 nitov.
  • TCL 55C805 je taktiež dobrou voľbou pre hráčov. Kombinuje 5. generáciu Full Array Mini LED, QLED, 4K HDR Premium 1300 a 144Hz Motion Clarity Pro pre presný kontrast, ostrý a farebný obraz v HDR kvalite.
  • TCL 65C955 má 2 000 zón miestneho stmievania a ponúka obrazovku Mini LED a QLED. Jeho 120W audiosystém Onkyo a Dolby Atmos navyše prinášajú zvukový zážitok.
  • Televízor TCL QD-Mini LED TV X955 s špičkovým jasom cez 5 000 nitov a technológiou QLED, vďaka ktorej produkuje rozsiahly 98 % farebný gamut DCI-P3.

Zdroj: TS TCL

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -